petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Nazlıcanımız İçin Yeni Yuva

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Burak Bilici tarafından 18 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Burak Bilici
    Gizli

Merhaba Arkadaşlar, Aşağıdaki Bizim Nazlıcanımız Annesi ve Babası Tarafında Büyük Dayak Yedi Yaklaşık 1.5 Aylık Nazlıcanımız İçin Ayrı Kafes Aldık. Kabuksuz Yem ve Mama Aldım Bugun Kafese Koydum Bir Süre Sonra Kafesin Kapısını Açtım Kafesten Hemen Çıktı Elimizden Aşağı İnmiyor Yedi Dayaktan Herhangi Bir Etkisi Yoktur İnşallah, Kafesin İçerisine Doğru Götürdüğümde İse Kaçıyor Hemen.

2. armand0
    Gizli

armand0 Guest

Ağır kanamalı bir darbe vermediyse anne ve baba bir sorun olmaz sizede alışkın sanırım yem kırmaya başladımı acaba meraktan soruyorum ayrıca mamayı elinizdende verebilirsiniz bir sorun olucagını sanmıyorum

3. Burak Bilici
    Gizli

Valla kanadında kanama vardı sonra annesinde ayırdıkdan sonra bir gun boyunca elimizden indirmedik. Vala yem kırma meselesine gelincede onu bende bilmiyorum dayanamadım gittim kabuksuz yem ve hazır mama aldım. yemleri ağzına alıpda yutuyormu onuda nasıl analayacam bilmiyorum

4. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Nazlıcan erkek yalnız :)

5. armand0
    Gizli

armand0 Guest

Normal kabuklu yem verin kırabilirse bir sorun yok demektir devam edebilirsiniz kanadındaki kanamada sorun olucağını sanmıyorum uçmasında bir problem yoksa elinize alışmış ondan kafesi sevmiyordur

6. armand0
    Gizli

armand0 Guest

Banada erkek gibi geldi ama cere rengi bulanık ondan emin olamadım :)

7. Kanarya yemi alın çok rahat kırılıyor. Ben 27 günlükken alıyorum yavruları koyduktan 2-3 saat sonra yem kırıyorlar. Çok beklemişsiniz siz.

8. Sevtap DERİN
    Gizli

Bu Nazlıcan Nazlı bir oğlan galiba kafesi sevmeyen. :D

9. Burak Bilici
    Gizli

Arkadaşlar Resim şu resime bir bakın sizlere zahmet erkek mi dişimi karar verelimde evladıma ona göre isim belirleyelim hepberaber.

10. Erkek.......

11. Burak Bilici
    Gizli

Süleyman Bey Öncelikle Size Sonrada Her Cevab Yazan Arkadaşa Tek Tek Teşekkürederim...

İsim ne Koysak bu konuda bilgi paylaşırmısınz?

12. Sevtap DERİN
    Gizli

Nazlı'yı atıp Can koyun. :D

13. Önemli değil herzaman yardımcı olmaya çalışırız.
    İsme gelince paşa koyun benim çiftimin erkeğide paşa hem konuşuyor hemde 5 yavrusu ve şuanlık 1 yumurtası var :)

14. Burak Bilici
    Gizli

Ben Paşayı Çok Sevdim Kız Kardeşimde Canı Kimseyi Kırmamak İçin Adı PaşaCan Oldu... Çok Teşekkürederim...

15. İyi olmuş Hayırlı uğurlu olsun.

Sayfayı Paylaş