petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Ne Anlama Geliyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve qwxbb tarafından 31 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. qwxbb

qwxbb Member

Beğenileri:
    0
    Dişi kuşum 1 haftadır çok yoğun bir şekilde yuvalığı kemiriyor. Günün çoğu zamanınıda yuvalıkta oturarak geçiriyor. (Evime alalı 2 ay oldu daha önce kafese elimi bile soksam yuvalığa girmezdi.) Ancak çiftleştiklerini görmedim. Birkaç kez erkeğin kur yaptığını gördüm dişide buna cevap ona gagası ile vurdu ve kovdu. Bu çiftleşmeye dişinin hazırlık aşamasımı yoksa başka nedeni olabilirmi.

2. Bilal KURDDAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    hazırlık yapıyor

3. qwxbb

qwxbb Member

Beğenileri:
    0
    Yuvalığı öyle bir kemiriyor ki bilmeyen birisi evde fare var zanneder. En uçtaki odadan bile tıkırtısı duyuluyor. Hiç çiftleştiğini görmediğim için bana sanki yuvalığı delip kaçacakmış gibi bir izlenim uyandırdı

4. hasanmet
    Gizli

hasanmet Guest

artık dişin yuvalığını kemirmeye başladıysa yumurtlama zamanı gelmiş çatmış demek. erkeğine bu şekilde yavru istegini belli etmeye çalışıyor..

5. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    dışkısı büyük ve kanatlari ile kuyruğu düşmüşse yumurta vardır

6. qwxbb

qwxbb Member

Beğenileri:
    0
    Henüz kanatlarında düşüklük yok.

7. Rassien

Rassien Well-Known Member