petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

ne aşamadayız

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Funda BAL tarafından 13 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Funda BAL

Funda BAL Member

Beğenileri:
    6
    arkadaşlar 1,5 yaşında kuşlarım eşleri 2 ay önce değiştirdim çok iyi anlaşıyorlar. tüm belirtiler var. artık çok fazla kuluçkaya girip çıkıyorlar ayak atmalar fln daha sık. acaba ne kadar zaman a kadar çiftleşirler ? yavru almaya yaklaştık mı ?

ve ikinci çiftim erkek devamlı kur yapıyor ama dişi kuluçkaya hiç bakmıyor bile sadece 1 haftadır dişi d erkeğe kafasını sallayıp şarkı söylüyor. tüm belirtiler öpüşmeler fln devamlı var bunlar da 3 3,5 aydır beraberler 8 aylık flnlar

acaba yorum alabilirmiyim bu konuda acele d etmek istemiyorum nasılsa önümüz ilkbahar bi şekilde yavru olur diye sadece hangi aşamada olduğumuzu merak ediyorum.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:50 -->-> Daha önceki mesaj 14:13 --

okuyan yok mu ??? yorum bekliyorum :D

2. Onur TEKİN

Benimkiler de 3 aydır söylediğiniz şekilde. çiftleşme olmadı hala :(

3. Funda BAL

Funda BAL Member

Beğenileri:
    6
    beklicez bakalım.

4. sinejan

sinejan Guest

Bence çok yaklastiniz ayak atmaya baslamis ve yuvaya giriyorsa ciftlesmemesi için tek engel ortam olur onuda sağlar iseniz ciftlescegi kanaati deyim yakin zamanda..

5. Funda BAL

Funda BAL Member

Beğenileri:
    6
    gündüz evde kimse yok. fazla yaklaşmıyoruz sadece kafes temizliği 2 3 günde bir. günlük su yem temizliği. o kadar. inşallah yavru alırım. çifterimin yavrularını büyük bir kafesim var oraya koycam. muhabbet kuşlarını çok seviyorum. amacım görsellik rengarenk kuşlar bir arada. muhteşem olucak. resimlerimizi paylaşıcam inşallah bende :)

Sayfayı Paylaş