Karadeniz Pet

ne biçim bir dişi bu ya

• Konbuyu başlatan Naim Boysan
  • Başlangıç tarihi
N

Naim Boysan

Guest
bendeki dişi hiç çiftleşmek istemiyor ne yaptıysam olmuyor bıktım ya,bende 3 senedir var ama tık yok anlamadım deeğiştirsemmi nappsam

En az 3 4 yaşında bir dişi hiç yumurtlamadıysa daha yumurtlamaz heralde :D

En az 3 4 yaşında bir dişi hiç yumurtlamadıysa daha yumurtlamaz heralde :D

GEXodZ.jpg

kuşum bu o ıslaklık banyo yaptıgından

Moderatör tarafında düzenlendi:
Rengide guzelmis ama yaşı geçmiş :) yeni alacağınız çiftinize muhabbet kuşu sesi dinletin . bu kusun yumurtlamama sebebi sadece kendisinden değil sizden de kaynaklanıyor. Bende çiftimden yumurta alamıyodum isyan etmiştim sonra kuşlarim kaçti , çok sonra öğrendim kuşlar için uygun ortami saglayamadigimi , yani herşeyi kuşlara baglamayin suç bizdede.

Rengide guzelmis ama yaşı geçmiş :) yeni alacağınız çiftinize muhabbet kuşu sesi dinletin . bu kusun yumurtlamama sebebi sadece kendisinden değil sizden de kaynaklanıyor. Bende çiftimden yumurta alamıyodum isyan etmiştim sonra kuşlarim kaçti , çok sonra öğrendim kuşlar için uygun ortami saglayamadigimi , yani herşeyi kuşlara baglamayin suç bizdede.

yeni alıcağınız çiftinize derken değiştiriyimmi dişiyi erkek daha yeni kızışmışda ondan

Dişi alın sadece o zaman mümkünse 6 aylik falan olsun .

bencede kalsın zaten 4 yaşına falan gelmiş kuş yumurtlasada zorluk çeker yumurta falan tıkanır kuş için zor olur yani besleyin besleyebildiğiniz kadar sonra kuş alırsınız başka :) ama çok tatlı

bencede kalsın zaten 4 yaşına falan gelmiş kuş yumurtlasada zorluk çeker yumurta falan tıkanır kuş için zor olur yani besleyin besleyebildiğiniz kadar sonra kuş alırsınız başka :) ama çok tatlı

Artik aynen hayirlisi ya ciftlesir falan iyi olur.olmadi bizim komsununkiyle olur :D,oyledir tatlidir prenses :D

Ne tatlısı ustam canavar gibi bakıyo bu ya :D

Cok tatli masallah... Ne zamandir erkek var yaninda? Erkek kur yapinca hic karsilik vermiyor mu?

Sabredin bakalım hazır değillerse hemen eş tutmayabilirler :) Muhammed abinin dediği gibi psikopat gibi bakıyor bu... :D

Geri