petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

ne cinssiniz yaaa :(

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Süleyman Aydın tarafından 16 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Süleyman Aydın

Selam arkadaşlar herkese iyi bayramlar. Arkadaşlar size derdimi anlatayım. Erkek acaip şekilde çiftleşmek istiyo dişi istemiyo. Az önce içeri girdim uzaktan kuşları izledim dişininde erkeğe kur yaptığını gördüm. Kuşlarımın her ikiside birbirlerine kur yapıyor ama konu çiftleşmeye gelince dişi aynı kendini öldürüyor uçuyo gagalıyo kaçıyo yaaa siz ne cins bi kuşsunuz anlamadım haa

2. Sevtap DERİN

Bizde şans yok ablacığım. :D

3. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    naz yapıyor naz

4. Süleyman Aydın

Zaten bende şans olsa oooo. Nereye kadar bu naz yaa en sonunda verecem ikisini de o olacak. Birde size bir sorum olacak dişi kuş yuvadan başını çıkarıyor erkek onu besliyor o sırada hangi kustan geliyor bilmem sinek vızıltisı gibi bi ses geliyo neden olabilir.

#4 Süleyman Aydın, 17 Ekim 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 17 Ekim 2013
  5. Sevtap DERİN

Benim kuşum da yapıyor onu. Dişi kuş yapıyor beslenmek istediğinde. Bir ara bende şüphelendim noluyor gibilerinden acaba burunları mı tıkalı diye ama normal biri durum galiba.

Edit: Bende artık vermeyi düşünüyorum yoksa bunlar beni kanser edecek. Ablacığım beterin beteri var inan. Bak benimkiler hem çiftleşiyor, hem dişi bütün gün yuvada, hem popo şiş ama dün bir baktım poposu yumuşak. Tüküreyim şansıma.

6. Süleyman Aydın

Ablacım hem popo şiş diyosun hem yumuşak diyosun kuşunda bi problem olmasın aman dikkat et.

7. Sevtap DERİN

Ablacığım bizde şans yok işte. Vereceğim artık. Pes ettim.

8. Süleyman Aydın

Abla bence sabret fotolara baktım pek anlamasamda yumurta varmis gibi duruyor sabret elbet gelecek :)

9. Sevtap DERİN

Ablam poposu yumuşak ne gelmesi. Valla verem ettiler beni bayramdan sonra go. :D

10. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    benim kuşta aynıydı popo şiş kanatlar düştü bel kırıldı tammmmmammmmm dediğim anda sadaka verir gibi bir tane verdi gerisi yok

11. Sevtap DERİN

Ne çektik be usta. :D Sen yine 1 tane de olsa görmüşsün. :D

12. Süleyman Aydın

Ne çektin be Sevtap ne çektin. :D :D

Sayfayı Paylaş