petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Ne halsiz ne hareketli

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve z3r1 tarafından 12 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. z3r1
    Gizli

z3r1 Guest

Merhaba arkadaşlar ,

Erkek muhabbet kuşum kendine kaşırken pul pul insan kepeği gibi şeyler düşüyor. Açıkcası rahatsız olduğunu düşünüyorum. Fazla kaşınmıyor. Tüy kabartma yok dışkısına baktım hafif bir zorlanma oluyor bazen de dışkısı yapışıyor ama her zaman değil. Ne halsiz ne de hareketli garip bir tavrı var. Ne hastayım diyor ne sağlıklı. Ama kepek gibi dökülen şeyler açıkcası rahatsız etti o yüzden sormak istedim.

2. Sorum ise yaşı kaç ?

Teşekkür ederim şimdiden.

Resimler

#1 z3r1, 12 Eylül 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 12 Eylül 2014
  2. Yuksel FIRAT

Yuksel FIRAT New Member

Beğenileri:
    0
    tuy degisiminden olabilir kepekler yasi 1 yada fazlasi olabilir irisine bakaraktan ustalar daha kesin bise solerlet

3. z3r1
    Gizli

z3r1 Guest

Yaşı 1 ise çok iyi ben en az 3-4 diye düşünmüştüm iyi söylediniz nerde bu ustadlar nerde :)

Teşekkür ederim hocam bu ara.

4. Yuksel FIRAT

Yuksel FIRAT New Member

Beğenileri:
    0
    1 yada fazlasi dedim ben :D

Sayfayı Paylaş