petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Ne olacak böyle.

Konusu 'Havadan Sudan' forumundadır ve Süleyman Mert DEMİRSOY tarafından 28 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Arkadaşlar puan tablosuna bakıyorumda Galatasaray hala 6 puanda ve oynadıgı maç 4 yazıyor ne olacak böyle.Bilen arkadaşlar yardım ederse sevinirim.

2. Emre TAVLAN

Emre TAVLAN Active Member

Beğenileri:
    9
    Tff karari bekleniyor

3. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    beşiktaşı yendik ama karar bekleniyor..bence tff yanlış yapıyor böyle uzatarak..enazından 1-2 güne kadar bu kararlarını açıklayabilirlerdi..uzadıkça bişeyi çıkıyor ..(ayrıca kuşlarla ilgili bilgim olmasada futbolla ilgili baya bilgim vardır) :D

4. Duranettin ERAYDIN
    Gizli

Türk sporu bitmiştir ingiltere premier & bundesliga liglerini takip edin daha zevkli.

5. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    türk futbolunu bitiren tff dir galatasarayı bitiren de aysal..fatih hocayı kovmakla galatasarayı bitirecek hareketi yaptı

6. Verdi ama karar.
    Sağol Selen abla.
    Ben katılmıyorum.Sadece bundesligada çok gol olmasını seviyorum :)Adamlar bir maçta en az 4-5 gol oluyor.
    evet.

7. Sevtap DERİN
    Gizli

Bir Fenerbahçeli olarak Ünal Aysal'ın hayatının en büyük hatasını yaptığı kanısındayım.

8. Bir Galatasaraylı olarak bende aynı karardayım

Sayfayı Paylaş