Karadeniz Pet

ne olacak bu mubişin hali

• Konbuyu başlatan mehmet güzel
  • Başlangıç tarihi
M

mehmet güzel

Guest
merhaba kuşumu alalı birbuçuk hafta oluyo bana alıştı benden korkmuyor ama elime kafes içinde biraz zor geliyor kafes dışında dahada zor geliyor arkadaşlar oynayın onunla sevdiği yiycekleri ödül olarak verin demiş ama hiçbirşeyide öyle çok çok sevmiyor umrunda bile değil yemek sanki ölmemek için mecburiyetten yiyor:Dsizin kuşunuz size ne kadar sürede alıştı beenmi sabırsızım cevaplarınızı bekliyorum:)

10 günde alışmasını beklemeyin bence biraz sabırlı olmalısınız.

em0l91.jpg
buda kendileri

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:14 -->-> Daha önceki mesaj 13:12 --

peki sizinki ne kadar sürede alıştı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:16 -->-> Daha önceki mesaj 13:14 --

KPj3m5.jpg

abi her kusun kendine göre huyu var bnim kusum 7. günde elimden yem yemeye basladı .hala kacıyo bnden ama ona zarar vermeyeceğimi öğrendi artık. sabırlı olmak en iyisi. yavru olduktan sonra evcillestirilemeyecek kus yok bence.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:25 -->-> Daha önceki mesaj 13:23 --

bi de şöyle bir konu açtım da yardımlarınızı bekliyorum... http://www.muhabbetkusu.com.tr/sorulariniz-ve-cevaplarimiz/cinsiyet-17157.html

Benim.mubişim özel sanki 3günde dışarı çıktı 1 iki yere çarptı ama bize hemen alıştı hemen konuşmaya.başladı fazla korkmayın kuştan

o şans yok bizde sanırım uçuyor falan ama zor geliyor elime birde oyuncaktan falan korkuyor

Muhabbet kuşunuz erkek sürekli ilgilenmeniz gerekir 1 ay süre de alışırlar

teşekkürler sabıra ve ilgilenmeye devam ozaman :)yaşı konusunda bilginiz varmı eğitilebilirmi

bazıları dört beş aylık demişlerdi küçük olması tabiki daha iyi:)

Geri