petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

ne olacak bu mubişin hali

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve mehmet güzel tarafından 15 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. mehmet güzel

merhaba kuşumu alalı birbuçuk hafta oluyo bana alıştı benden korkmuyor ama elime kafes içinde biraz zor geliyor kafes dışında dahada zor geliyor arkadaşlar oynayın onunla sevdiği yiycekleri ödül olarak verin demiş ama hiçbirşeyide öyle çok çok sevmiyor umrunda bile değil yemek sanki ölmemek için mecburiyetten yiyor:Dsizin kuşunuz size ne kadar sürede alıştı beenmi sabırsızım cevaplarınızı bekliyorum:)

2. Savaş Erbil

10 günde alışmasını beklemeyin bence biraz sabırlı olmalısınız.

3. mehmet güzel

[​IMG] buda kendileri

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:14 -->-> Daha önceki mesaj 13:12 --

peki sizinki ne kadar sürede alıştı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:16 -->-> Daha önceki mesaj 13:14 --

4. Kemal Kocabaş

Beğenileri:
    0
    abi her kusun kendine göre huyu var bnim kusum 7. günde elimden yem yemeye basladı .hala kacıyo bnden ama ona zarar vermeyeceğimi öğrendi artık. sabırlı olmak en iyisi. yavru olduktan sonra evcillestirilemeyecek kus yok bence.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:25 -->-> Daha önceki mesaj 13:23 --

bi de şöyle bir konu açtım da yardımlarınızı bekliyorum... http://www.muhabbetkusu.com.tr/sorulariniz-ve-cevaplarimiz/cinsiyet-17157.html

5. Canberközden

Canberközden New Member

Beğenileri:
    2
    Benim.mubişim özel sanki 3günde dışarı çıktı 1 iki yere çarptı ama bize hemen alıştı hemen konuşmaya.başladı fazla korkmayın kuştan

6. mehmet güzel

o şans yok bizde sanırım uçuyor falan ama zor geliyor elime birde oyuncaktan falan korkuyor

7. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Muhabbet kuşunuz erkek sürekli ilgilenmeniz gerekir 1 ay süre de alışırlar

8. mehmet güzel

teşekkürler sabıra ve ilgilenmeye devam ozaman :)yaşı konusunda bilginiz varmı eğitilebilirmi

9. Pınar Aydın

Pınar Aydın New Member

Beğenileri:
    0
    yavru daha en faza 3 aylık

10. mehmet güzel

bazıları dört beş aylık demişlerdi küçük olması tabiki daha iyi:)

Sayfayı Paylaş