Karadeniz Pet

Ne oldu bu kuşa

Fuad BİLİCİ

Paylaşımcı Üye
Kuşlarımın açtım uçsunlar diye gri kuşum bitkilerin oraya gitti tekrar geldi 5 dakika geçti ve gözü kırmızı oldu kaşıyor sürekli bunun sebebi nedir geçermi lütfn çok acil yardım lütfen

Lenovo X2-EU cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

c86708bd7d2d2b59c27eec1c5c9e2759.jpg

Bu da normal gözü
330a1d2621a869569a9abda05af21dd9.jpg

Geçmiş olsun. Bende dün dışarı çıkarken kafesi açık bırakmıştım. Döndüğümde hava kararmıştı. Kuşum korkmuş ve evin tavanına çarpmış. Kafası kanamış biraz çok üzüldüm ama sabah baktığımda iyi görünüyordu. Sizinkide iyi olur inşallah.

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İnşallah temennim o geçmiş olsun kuşunuza .

Geçmiş olsun en kısa sürede iyileşir İnşallah

Teşekkürler yorumlar için herkese

Bitki ne tür bir bitki? Kuşlara zararlı olan bitkiler vardı da ondan sordum.

Vallahi bilmiyorum hangisine gitti hangisine çarptı annenin çiçeklerinin içine girdi bi tek onu biliyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:43 -->-> Daha önceki mesaj 15:51 --

https://www.google.com.tr/search?sa...ved=0ahUKEwi6oK65i4nLAhWqE5oKHQweDj0Qwg4IGCgA

bitki bu sanırım bi bakar mısınız

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:44 -->-> Daha önceki mesaj 16:43 --

Başkaları da var ama verse verse bu zarar verir

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 06:55 -->-> Daha önceki mesaj 16:44 --

Geçti çok şükür. Dün akşam biraz yorgundu sabah yine keyfi yerindeydi Allah razı olsun herkesden .

Geri