petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

ne oldugunu anlayamadım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve HasCimbomlu tarafından 27 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. HasCimbomlu

2. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
  3. tarçın ve şaşkın

Sen rahatsiz etmezsen yuvaya girmeye baslayacaktir. Yumurtasi var 1 hafta uzak dur onlardan yumurtlama zamani gelmis ama tutuyor gibi duruyor.

4. HasCimbomlu

aceba yuva yerını veya kafesınımı begenmedı 1m 50 cm enınde kafeslerı var daha kücük bi kafesemı alsam

5. tarçın ve şaşkın

Sakın haa.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:48 -->-> Daha önceki mesaj 15:45 --

Kafesi degistirirsen daha o kusun birde kafese alisma suresi olcak. Kendini guvende hissetmesi lazim. Yuvaliginoda cikarim deme taniyor cunki artik degiatigini fark ederse burasi benim yuvam degil der. Sesten uzak tut surekli insanlarin gorenilecegi bir yerde durmasin kafesin yuksege koy ha boyle bir sansin yoksada uzerine koyu renkte bir örtü ört hava alabilecekleri yeri acmayida unutma.

6. HasCimbomlu

yerleri yerden 2 metreye yakın yükseklikte daha fazla kaldıamıyorum kafes büyük cünkü dediginiz gibi üstüne bi örtü örtüp bekleyecegım tesekkur ederim

Sayfayı Paylaş