petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Ne olur lütfen yardım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Alper BAKİ tarafından 19 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Alper BAKİ
    Gizli

Çok alıştıgım kuşum kardeşimin dediğine göre kusmuş eyer resim isterseniz çekenilirim ama lütfen yardım edin :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:11 -->-> Daha önceki mesaj 14:10 --

Kuş halsiz değil hareketli saldım şimdi ucuyor kulaklıgı fln kemiriyor bi köşede kabarmıyor

2. kusmanın sebebi önemli. birşeyi çok sevdiğinde falan da kusabilir bu bi sorun değildir sindirim sistemi sorununda falan da kusabilir.siz kuş kumu koyup gözlemlemeye devam edin. devam ediyormu diye.

3. Alper BAKİ
    Gizli

[​IMG] kuşun fotosu

4. Cihan AYTAN

Beğenileri:
    25
    Kuşunuzun eşi varmı yoksa eş kabullenip kusuyor beslemek istiyor

5. Alper BAKİ
    Gizli

Eşi varda kardesım kusuyor fln dedi eşine ustugu belli olmuor ama kabarık duruyo ya :(

Sayfayı Paylaş