Karadeniz Pet

Ne oluyor dıskısına

Alihan Didinir

Yeni Üye
Arkadaslar koyu yeşil renkte yapışkan ve yemek kaşığı büyüklüğünde ıslak bir alanda me yapmam gerekiyor
1469612941618-476855674.jpg

Sanırım seninki de benimki gibi ishal olmus

Sent from my iPhone using Tapatalk

En yakın kuş satan yere götür uygun ilacı verırler

İshal olmuş sanırım havalar zaten sıcak altını temizleyin daha kötü hastalığa yol açar.

Geçmiş olsun öncelikle ishal için Sera Diropur W kullanabilirsiniz.
Günlük olarak içme suyuna 3 veya 5 damla kullanabilirsiniz. Hergün içme suyunu değiştirin ve tekrar uygulayın.

Geçmiş olsun öncelikle ishal için Sera Diropur W kullanabilirsiniz.
Günlük olarak içme suyuna 3 veya 5 damla kullanabilirsiniz. Hergün içme suyunu değiştirin ve tekrar uygulayın.
Geçmiş olsun. Alp beyin söylediklerine ilaveten; günlük kafes temizliğine bu süreçte çok özen gösterin. Yem olarak aspur (Sade kanarya yemi) verin ve varsa çevrenizde dal darı verin. Sıcak ortamda güneş görmeden dursun aşırı bunaltmasın sıcak. Ayrıca yem içeriğimde çok fazla nijer var gibi geldi eyer öyle ise özellikle hastalık sürecinde kesinlikle nijer ve o tarz yağlı tohumları ayıklamanız lazım

Yaa ben de dun gttım bonnıe kus yemı aldım pahalıdır ıyıdır dıye :( bır oncekı acık yemdi kilosu 6 tl idi bu bonnıe yarım kılosınu 10 tl ye aldm bir de tüh

Yaa ben de dun gttım bonnıe kus yemı aldım pahalıdır ıyıdır dıye :( bır oncekı acık yemdi kilosu 6 tl idi bu bonnıe yarım kılosınu 10 tl ye aldm bir de tüh

bonie genel olarak kaliteli yemdir ama çeşitleri var kızıştırıcı icerikli olanını almışsınızdır büyük iht. Nijerleri ayıklayıp kullanabilirsiniz sorun olmaz

Kızıstırıco olsa yerınde durmaması lazım benımkı hareket etmeye üşeniyor bakın paketınden anlarsanız resım atayım

Nijer hangısı beyaza yakın olan mı?

yemin içeriğinden bi resim atın isterseniz . Siyah renkli olanlar nijer kafes tabanındada var

Uzun uzun olanlar nijer dedğiniz siyah demi

evet onları ayıklayın hastaken kesinlikle yemesin yağ oranı yüksek tohumdur

Siz kulladıgınız vitamınden kesin sınuc aldınız mı ona gore alacagım bazıları para tuzagı dıyor vitaform oneriyorlar ama

vitaform kanatgiller için bir vitamindir. Ben kendim genel vitamin olarak "Quiko Vitacombex" kullanıyorum kuşlarım gayet iştahlı olarak sularını normalden daha fazla içiyor tadı ve kokusu hoş haftada 2 sefer düzenli kullanımla 1 ayda gözle görülür fark hissedersiniz iştah ve kondisyon olarak

Cok tesekkur ederım kahraman bey soyledıklrınızı dıkkate alacagım

Umarım yavrum cabuk ıyılesır eskı nesesıne kavusur

İyileşene kadar vermeyecegım zaten dediğiniz gibi tamamdır iyi günler tekrar tesekkur ederim

Geri