petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

ne yapabilirim :/

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve paşa66 tarafından 16 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. paşa66

paşa66 New Member

Beğenileri:
    0
    meraba arkadaşlar benim 2 yaşında bir muhabbet kuşum var adı ise paşa
    ama paşa malum havalar sıcak kuşu ceyranda bırakmıyoruz ama evin tüm pencereleri acık kuşum nerdeyse hiç dışarı çıkamıyo bende yanlız kalmasın diye ayna koydum ama artık dışarı çıkartmak istesemde çıkartamıyorum ne yapabilirim paşa acaba bizden soğudumu lütfen yardım edin :( :confused:

2. daygrameon

daygrameon Member

Beğenileri:
    0
    camlar açık dursun yine ama tül çekin böylece dışarı kaçamaz. çok ilgi istiyor bu hayvanlar. küsmüş filan olabilir. ilgilenin.

3. ab301

ab301 New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    aynada kendini görünce kafeste kuş var sanıyor. o sebeple eşinden ayrılmıyor aynayı al sıkıntı düzelir

4. iss

iss Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Sineklikler çok rahat oluyor yazın. En azından kafesin bulunduğu odaya yaptırsanız. Diğer odalarada yapışkan sineklikler var daha uygun fiyatlı onlardan kullanın. Sizinde içiniz rahat olsun kuşunuzda mutlu olsun.

Sayfayı Paylaş