petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Ne yapacağım?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Hakan GÖLGE tarafından 14 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. Hakan GÖLGE

1 saat önce yem kırmayı yeni öğrenmiş bir mubiş aldım %90 erkek ama yerinde durmuyor geldiği gibi yem yedi kafesin üstüne tırmanmaya başladı bunu yazarken öttü bile.napmalıyım salsammı kafesin tabanında bişeyler yapıyor kafasını sürtüyor kağıda :?.bide onu yanlışlıkla saldık.şimdi ne yapmalıyım acil yardım :)

2. Buğra

Buğra Guest

saldık ne yapmalıyım derken kafese nasıl sokarım anlamındaysa ısığı kapatın öyle tutun koyun kafese bana kalırsa çıkartmayın kafesten 1 hafta

3. Hakan GÖLGE

yok şuan kafesinde bunları yapıyor onu soruyorm kafasını felan tabandaki kağıda sürtmeye başladı,yerinde duramıyor,ötmeye başladı,asıl önemli olan kafesin üstüne tırmanıyor onu neden yapıyor anlamadım ne yapmam lazım ilk defa böyle bir kuşla karşılaşıyorum :)

4. Buğra

Buğra Guest

çıkmak istediğinden tırmanıyor ama çıkartma heryere çarpar

5. Hakan GÖLGE

yanlışlıkla saldığımızda bir yere çarpmadı çok şaşırdım :) sonra tünekle aldım kafesine koydum onu :) ilk defa böyle bir kuş görüyorum :)

6. kurbaa vak didi

kuşun remini koysana bi kardeş

7. Hakan GÖLGE

kafese elimi koydum çıkmak için çok uğraştı dışarı bende saldım bi kaç tur attı falan sonra kondu çarpmadan şuan elime çıkıyor bunları yazarken omzumda hatta.böyle bir kuş yok masallah demeyi unutmayalım.birazdan fotoğraf atabilirim

8. Tahsin ÖZDEN

Maşallah maşuk abisinin yolundan gider inşallah. Ben 24 saat çıkarmamıştım yine karar sizin tabi

9. Hakan GÖLGE

inşallah inşallah.bende çıkarmayı düşünmüyordum sizin dediğinizi yapıcaktım.ama kafesin tavanına felan tırmanmaya başladı yerinde duramıyordu elimi soktum elime geliyor kafesin kapısına gidiyor en sonunda çıkmayı başardı artık elime geliyor şimdi bıraktım kafesine yem yiyor.kapısı açık.hocam ne yapmalıyım sizce ?

10. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    maşşallah hareketliyse iyiy yarin salmanızı tavsiye ederim ben yada salarken kendin cıkarma kafesin kapısını ac kendi cıksın

11. Emre KARAN

Emre KARAN New Member

Beğenileri:
    0
    Keşke benim kuşum da böyle davransa 4 gün oldu halan daha benden korkuyor.

Sayfayı Paylaş