Karadeniz Pet

Ne yapacağım?

• Konbuyu başlatan Hakan GÖLGE
  • Başlangıç tarihi
H

Hakan GÖLGE

Guest
1 saat önce yem kırmayı yeni öğrenmiş bir mubiş aldım %90 erkek ama yerinde durmuyor geldiği gibi yem yedi kafesin üstüne tırmanmaya başladı bunu yazarken öttü bile.napmalıyım salsammı kafesin tabanında bişeyler yapıyor kafasını sürtüyor kağıda :?.bide onu yanlışlıkla saldık.şimdi ne yapmalıyım acil yardım :)

saldık ne yapmalıyım derken kafese nasıl sokarım anlamındaysa ısığı kapatın öyle tutun koyun kafese bana kalırsa çıkartmayın kafesten 1 hafta

saldık ne yapmalıyım derken kafese nasıl sokarım anlamındaysa ısığı kapatın öyle tutun koyun kafese bana kalırsa çıkartmayın kafesten 1 hafta

yok şuan kafesinde bunları yapıyor onu soruyorm kafasını felan tabandaki kağıda sürtmeye başladı,yerinde duramıyor,ötmeye başladı,asıl önemli olan kafesin üstüne tırmanıyor onu neden yapıyor anlamadım ne yapmam lazım ilk defa böyle bir kuşla karşılaşıyorum :)

çıkmak istediğinden tırmanıyor ama çıkartma heryere çarpar

kafese elimi koydum çıkmak için çok uğraştı dışarı bende saldım bi kaç tur attı falan sonra kondu çarpmadan şuan elime çıkıyor bunları yazarken omzumda hatta.böyle bir kuş yok masallah demeyi unutmayalım.birazdan fotoğraf atabilirim

Maşallah maşuk abisinin yolundan gider inşallah. Ben 24 saat çıkarmamıştım yine karar sizin tabi

Maşallah maşuk abisinin yolundan gider inşallah. Ben 24 saat çıkarmamıştım yine karar sizin tabi

inşallah inşallah.bende çıkarmayı düşünmüyordum sizin dediğinizi yapıcaktım.ama kafesin tavanına felan tırmanmaya başladı yerinde duramıyordu elimi soktum elime geliyor kafesin kapısına gidiyor en sonunda çıkmayı başardı artık elime geliyor şimdi bıraktım kafesine yem yiyor.kapısı açık.hocam ne yapmalıyım sizce ?

maşşallah hareketliyse iyiy yarin salmanızı tavsiye ederim ben yada salarken kendin cıkarma kafesin kapısını ac kendi cıksın

Keşke benim kuşum da böyle davransa 4 gün oldu halan daha benden korkuyor.

Geri