Karadeniz Pet

ne yapacağımı şaşırdım

Burcu ÖZ

Meraklı Üye
Arkadaşlar daha dün kuşum konuşuyor diye seviniyordum.bugün tatile giden arkadaşım kuşunu bana bıraktı ben de egitim yarim kalmasin diye ikisine ayri odalarda bakiyorum ama bu sefer de deli gibi bagirarak ötüyorlar fındıgın bana olan ilgisi yine kayboldu :( gelen kuş baya egitimli insanlarin üzerinden inmiyor napsam bilemedim vala basim agridi bagrismalarindan.bir fikir verin lütfen :(

Bizimde iki kuşumuz var ayrı odadalar seslerini duyunca başlıyorlar ciyaklamaya artık ikisininde kapılarını örtüyorum birbirlerinin seslerini duymayınca susuyorlar

ya duymamalarını sagla yada 2 sını aynı yere koy

Ev ufak ve duvarlar ince duymamalari gibi bi ihtimal yok apartmandan kovulurum boyle giderse ikisini ayni yere koyarsam 15 gun sonra herseye sifirdan mi baslicam findik daha isirmayi bile bilmiyor bu yeni gelen kustan isirmayi fln ogrenirse nolcak :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:34 -->-> Daha önceki mesaj 14:32 --

ya duymamalarını sagla yada 2 sını aynı yere koy

:( napcam kararsizliktan ölebilirim

Son düzenleme:
Gelen kuş ısırmıyorsa bir sorun olmaz tahminimce yanlız eğitime tekrar başlamanız gerekebilir

Ev ufak ve duvarlar ince duymamalari gibi bi ihtimal yok apartmandan kovulurum boyle giderse ikisini ayni yere koyarsam 15 gun sonra herseye sifirdan mi baslicam findik daha isirmayi bile bilmiyor bu yeni gelen kustan isirmayi fln ogrenirse nolcak :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:34 -->-> Daha önceki mesaj 14:32 --

:( napcam kararsizliktan ölebilirim

duymamalarını saglasan kapıyı fln kapa

duymamalarını saglasan kapıyı fln kapa

Kapilar kapali tabiki ama ev kucuk :( acaba bütün zahmetini goz onune alip arkadasin evine kusu goturup her gun kontrolunu mu yapsam

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:43 -->-> Daha önceki mesaj 14:42 --

Gelen kuş ısırmıyorsa bir sorun olmaz tahminimce yanlız eğitime tekrar başlamanız gerekebilir

Isırıyo malesef :(

İşte o zaman sorun var arkadaşınızın evi çok uzak değilse kuşu oraya götürmenizi tavsiye ederim

İşte o zaman sorun var arkadaşınızın evi çok uzak değilse kuşu oraya götürmenizi tavsiye ederim

o kuş evde yalnız kalınca kötü olmaz dimi ben giderim her gün yarım saat ilgilenirim ama çok sosyal bi kuş tepemizden inmiyor genelde

Arkadaşınızın kusunun kafesini sizinkinin yanına koyun beraber salin eğitimli kuş size konunca digeride gelecektir bir sıkıntı olmaz aynı kafese koymayın ama

Yusuf bey haklı ama diğer kuş ısırdığı için zararlı olacağını düşündüm

Tabiki de Hayır öğrendikleri kalır hatta sizin kuş daha iyi alisir ele omuza. Denemistim ondan söylüyorum bekleyelim bakalım başka cevaplar ne olacak. Kuşun tek kalmasından iyidir

Tabiki de Hayır öğrendikleri kalır hatta sizin kuş daha iyi alisir ele omuza. Denemistim ondan söylüyorum bekleyelim bakalım başka cevaplar ne olacak. Kuşun tek kalmasından iyidir

beraber uçuyorlar şimdilik bir dlim elmayı yemeye çalışıyorlar çılgın gibi :) arkadaşımın kuşu hiç meyve yemiyordu normalde. sanırım fındık ona öğretti :) inşallah o da fındığa omza ele gelmeyi öğretir

Son düzenleme:
Geri