petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

ne yapacağımı şaşırdım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Burcu ÖZ tarafından 24 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Burcu ÖZ

Burcu ÖZ New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar daha dün kuşum konuşuyor diye seviniyordum.bugün tatile giden arkadaşım kuşunu bana bıraktı ben de egitim yarim kalmasin diye ikisine ayri odalarda bakiyorum ama bu sefer de deli gibi bagirarak ötüyorlar fındıgın bana olan ilgisi yine kayboldu :( gelen kuş baya egitimli insanlarin üzerinden inmiyor napsam bilemedim vala basim agridi bagrismalarindan.bir fikir verin lütfen :(

2. nur erim

nur erim Guest

Bizimde iki kuşumuz var ayrı odadalar seslerini duyunca başlıyorlar ciyaklamaya artık ikisininde kapılarını örtüyorum birbirlerinin seslerini duymayınca susuyorlar

3. Koray DANIŞMAZ

Koray DANIŞMAZ Süper Moderatör
    Yönetici Altın Üye

Beğenileri:
    71
    ya duymamalarını sagla yada 2 sını aynı yere koy

4. Burcu ÖZ

Burcu ÖZ New Member

Beğenileri:
    0
    Ev ufak ve duvarlar ince duymamalari gibi bi ihtimal yok apartmandan kovulurum boyle giderse ikisini ayni yere koyarsam 15 gun sonra herseye sifirdan mi baslicam findik daha isirmayi bile bilmiyor bu yeni gelen kustan isirmayi fln ogrenirse nolcak :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:34 -->-> Daha önceki mesaj 14:32 --

:( napcam kararsizliktan ölebilirim

#4 Burcu ÖZ, 24 Ocak 2015
    Son düzenleme: 24 Ocak 2015
  5. nur erim

nur erim Guest

Gelen kuş ısırmıyorsa bir sorun olmaz tahminimce yanlız eğitime tekrar başlamanız gerekebilir

6. Koray DANIŞMAZ

Koray DANIŞMAZ Süper Moderatör
    Yönetici Altın Üye

Beğenileri:
    71
    duymamalarını saglasan kapıyı fln kapa

7. Burcu ÖZ

Burcu ÖZ New Member

Beğenileri:
    0
    Kapilar kapali tabiki ama ev kucuk :( acaba bütün zahmetini goz onune alip arkadasin evine kusu goturup her gun kontrolunu mu yapsam

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:43 -->-> Daha önceki mesaj 14:42 --

Isırıyo malesef :(

8. nur erim

nur erim Guest

İşte o zaman sorun var arkadaşınızın evi çok uzak değilse kuşu oraya götürmenizi tavsiye ederim

9. Burcu ÖZ

Burcu ÖZ New Member

Beğenileri:
    0
    o kuş evde yalnız kalınca kötü olmaz dimi ben giderim her gün yarım saat ilgilenirim ama çok sosyal bi kuş tepemizden inmiyor genelde

10. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Arkadaşınızın kusunun kafesini sizinkinin yanına koyun beraber salin eğitimli kuş size konunca digeride gelecektir bir sıkıntı olmaz aynı kafese koymayın ama

11. Burcu ÖZ

Burcu ÖZ New Member

Beğenileri:
    0
    eğitim konusunda ikisi de geriye gitmez değil mi

12. nur erim

nur erim Guest

Yusuf bey haklı ama diğer kuş ısırdığı için zararlı olacağını düşündüm

13. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Tabiki de Hayır öğrendikleri kalır hatta sizin kuş daha iyi alisir ele omuza. Denemistim ondan söylüyorum bekleyelim bakalım başka cevaplar ne olacak. Kuşun tek kalmasından iyidir

14. Burcu ÖZ

Burcu ÖZ New Member

Beğenileri:
    0
    beraber uçuyorlar şimdilik bir dlim elmayı yemeye çalışıyorlar çılgın gibi :) arkadaşımın kuşu hiç meyve yemiyordu normalde. sanırım fındık ona öğretti :) inşallah o da fındığa omza ele gelmeyi öğretir

#14 Burcu ÖZ, 24 Ocak 2015
    Son düzenleme: 24 Ocak 2015

Sayfayı Paylaş