petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Ne yapacam bilemedim

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve haydarmasal tarafından 19 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. haydarmasal

haydarmasal New Member

Beğenileri:
    0
    bir çift muhabbet kuşum var. profıl resmınde de gözuktugu gıbı perde merakları var. kafesten bıraktıgım an perdeye gıdıyorlar. ve acıkınca yemlerını yıyıp benım kafesın kapısını kapatmama bırakmadan hemen kacıyorlar. anlayacagınız ıyıce sımardılar. bende fırsatını bulup kafese kapattım sımdı. ama sıkılıyorlar sankı. perde de bırbırlerıyle oynuyorlar sırtını kasıyorlar opuyorlardı kafeste bu yok sımdı. napmalıyım. bıraksam gırmek ıstemıyorlar ve perde duvarlar hep kus pıslıgı oldu. akıl verırmısınız.

2. emine uyumaz

tam yerini bulmuşlar ama ya çok şekerler maşallah :)

3. halil kahraman

Beğenileri:
    0
    #3 halil kahraman, 19 Kasım 2014
    Son düzenleme: 19 Kasım 2014
  4. haydarmasal

haydarmasal New Member

Beğenileri:
    0
    benim sıkıntım kafeste sıkılmadan durmalarını saglamak. dısarıya bırakınca iyice sımarıyorlar kafese gırmıyorlar

Sayfayı Paylaş