petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Ne yapayım size danışmak istedim

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve shiny2626 tarafından 27 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. shiny2626

shiny2626 New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar 3 4 yık önce bana bi komşum erkek muhabbet kuşu verdi ben buna bidişi arkadaş aldım 3 4 yıl hiç çiftleşemdiler arada öpüştükletini gördüm şuan dişinin poposunun üstünde bi şişlik var tüyleri kalkmış ur yağ bezesi vb dediler ben bunu ne yapabilirim urdan kurtulma yolu varmı varsa tekrar nasıl çiftleştirebilirim ben kuşları veya ben erkeğe yeni eş getirsem kabul edermi bi sorun olurmu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:01 -->-> Daha önceki mesaj 21:48 --

Ne yapabilirim arkadaşlar bana bi akıl verin çaresizim şu an

2. mmerym15

mmerym15 New Member

Beğenileri:
    0
    Fotosunu atsaydın ur teşhisi kesin mi

3. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Fotoğraf paylasirsaniz iyi olur erkeğe yeni bir dişi alabilirsiniz o disiyi de farklı bir kafeste bakmak şartıyla ama

4. shiny2626

shiny2626 New Member

Beğenileri:
    0
    Hocam 2. Sayfadaki acil ile başlayan konuya fotoğrafları attım oradan bakabilirsiniz şuan müsait değilim bazı arkadşlar urdedi

Sayfayı Paylaş