Karadeniz Pet

Ne yapıyor ?

sevcanndemirr

Yeni Üye
Kuşum sürekli ağzını açıp kapıyor 2 aydır bizimle ama hala yanına yaklaştığımızda heyecanlanıyor. Korkutmak istemediğimiz için elimizi uzatmıyoruz. Ele alışmasını istiyorum bir türlü alışamadı sizce böyle ne yapıyor ? Ben nasıl ele alıştıracağım denedim internette gördüğüm yöntemleri ama işe yaramadı. Onu avucumuza da almadık neden hala korkuyor? Heyecanlanıyor mu korkuyor mu yoksa konuşmaya hazır da ondan mı yapıyor anlamadım

Son düzenleme:
Kuşum sürekli ağzını açıp kapıyor 2 aydır bizimle ama hala yanına yaklaştığımızda heyecanlanıyor. Korkutmak istemediğimiz için elimizi uzatmıyoruz. Ele alışmasını istiyorum bir türlü alışamadı sizce böyle ne yapıyor ? Ben nasıl ele alıştıracağım denedim internette gördüğüm yöntemleri ama işe yaramadı. Onu avucumuza da almadık neden hala korkuyor? Heyecanlanıyor mu korkuyor mu yoksa konuşmaya hazır da ondan mı yapıyor anlamadım
Ağzını açıp kapatırken bir videosunu eklerseniz iyi olur. @Selçuk YÜKSEL

Kuş ne zamandır sizle? Ağzını açıp kapatırken öğürür gibi mi yoksa değil mi? Dışkı fotoğrafı atın nolur nolmaz.

Kuş büyük ihtimalle pet stoptan alınmış. Eğer böyleyse çok zor evcilleşir. Hele birde yaşlı ise size kolay gelsin.:):)

Kuş büyük ihtimalle pet stoptan alınmış. Eğer böyleyse çok zor evcilleşir. Hele birde yaşlı ise size kolay gelsin.:):)
Zor katılıyorum ancak imkansız bir durum değil. Eski kuşumu petshoptan 1 yaşında iken sahiplenmiştim ama gerekli ilgi ve sevgiyi verince alışmıştı bayağı :) Yaş konusu mühim ama bence en önemli husus ilgi :)

Ben kuşu buldum, sahibini de buldum sonradan. 28 günlüktü benim bulduğumda, yanında başka kuşta varmış. Şimdi yalnızlık mı çekiyor acaba hala yabani... işten gelince ilgilenebiliyoruz. İle giderken tv ve ışık açık kalıyor korkmaması ve sıkılmaması için. Bu arada video nasıl ekleyeceğim bilemiyorum

Kuşta bir rahatsızlık var. Tünekteyken video çekip paylaşır mısınız. Dışkı görüntüsü de paylaşım.

Geri