petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

ne yapmalıyım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Murat Doğan tarafından 23 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. Murat Doğan

Arkadaşlar kuşumu alalı yaklaşık 1 ay oldu kuşumu dışarı çıkardığımda elimden inmiyor omzuma filanda geliyor ama kafesinden çıkaramıyorum zar zor elimle çıkarıyorum ne yapmalıyım?

2. Yunus €mr€ Ş@H@N

Beğenileri:
    0
    Ben de aynı sorunu yaşadım daha sonra elimle yem göstererek çıkarttım yem yerken çıktı öylelikle alıştı

3. HASAN YAVUZER

Beğenileri:
    1
    Kardeşim önce kafesin kapısını açarak mandalla ya da saç tokasıyla sabitle. Sonra da uzunca bir tüneği kafesin içinden dışarıya doğru kapıdan taşacak şekilde sabitle. Bu tüneğin ucuna mandalla marulu tuttur sonra da kuşun çıkmasını izle. Veya marul yerine mama kabına mama koyarak kapıdan kuşa uzat, kuş yaklaştıkça mama kabını geri geri çek . Kolay gelsin.

4. Murat Doğan

Hasan kardeşim saolasın denedim ve yardımı çok dokundu eskiden avucumla çıkarıyodum şimdi elime atlayıp çıkıyor her zaman olmuyor ama yine daha iyi

Sayfayı Paylaş