petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

ne yapmalıyım?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Kadir SEZGİN tarafından 11 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Kadir SEZGİN

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    sayın üyeler size danışmam gereken bir konu var. bugün bir petshopa gittim ve kendisi elindeki çift kuşları bana önerdi ve benim kuşlarım + 40 tl istedi. sizce kuşlarımı vermeli miyim? benimkilerde çiftleşir mi? yaşları uygun mu? ayrıca dişi kuşum yuvaya girip çıkıyor içine koyduğum talaşları kağıtları dışarı atıyor. sizce mantıklı olan ne? şimdiden teşekkürler. kuşlarımın resmi

2. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    öncelikle maşallah.bence kuşlarını verme.hatta senin kuşların üzerine 40 tl verse yine verme.kuşların güzel

3. Kadir SEZGİN

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    çok teşekkür ederim. kuşlarıma gözüm gibi bakıyorum :)

4. Ezel ALBAYRAK

Ezel ALBAYRAK Active Member

Beğenileri:
    0
    ondakilerin cinsi neymiş

5. Sevtap DERİN
    Gizli

Kuşların maşallahı var. Erkek fena kızışmış ama dişi kızışmamış. Dişi de kızışırsa tamamdır bu iş. :) İnsan kuşlarına kıyamıyor benim kuşum bir türlü yumurtlamadı ama kıyamıyorum vermeye. :D Bence de sende kıyamazsın. :)

6. hasiyne

hasiyne New Member

Beğenileri:
    0
    kuslarin coook güzel onlari degisme bence aklindan gecirme..

7. Süleyman Aydın
    Gizli

Sakın değişme kuşların çoooooookk gÜZEL..

8. oktay türk
    Gizli

arkadaşım önçelikle kuşların tırnaklarını biraz kes sonra yuvalığa hiç birşey koyma dişi daha kızmamış zamanna ihtiyacın var tünekleri tahta tünek yap yatay koyma dikey olarak diz tünekleri bunlari yap sonra bekle derim kuşlarını verme

9. Kadir SEZGİN

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    vermeye kıyamıyodum sizler böyle güzel yorumlar yapınca hiç vermem artık :) petshoptaki kuşların cinsini sormadım. ama benim kuşlarda bana irilerdi jumbo olabilirler. dişi kuşun kızışması için yaklaşık ne kadar süresi var sizce?

10. M, Selim Dogan
    Gizli

Faydali olur ins

11. M, Selim Dogan
    Gizli

Takas yapma kuslarin super

12. Kadir SEZGİN

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    arkadaşlar yuvalık takılı kalsın mı? ayrıca dişinin ne kadar zamana ihtiyacı var sizce?

13. Kadir SEZGİN

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    konu günceldir. arkadaşlar yuvalık takılı kalsın mı? ayrıca dişinin ne kadar zamana ihtiyacı var sizce?

14. Furkan TOPALOĞLU
    Gizli

hocam bence de kuşlarınızın Maşallah ı var o yüzden vermeyin ayrıca yuvalık kalsın siz kızıştırma yöntemlerini uygulayın zaman olarak net bişey söylenemez

Sayfayı Paylaş