Karadeniz Pet

Ne Yapmalıyız

Melih Yavas

Meraklı Üye
2 Hafta Önce Muhabbet Kuşu Aldık.2.5 Aylık Bugün 3. Ayına Girdi.15 Gün Olmasına Rağmen Gayet İyi Alıştı.Elde yem,ağızda yem omuz,okşatma herşeye izin veriyor maaşallah.Tek sorunu kafese girmeyi sevmemesi :)

Bu aralar bir sıkıntısı var.Çiftleşme isteği olabilir diye düşünüoyorum.Kafasını sürekli yere sürtüyor.Ağızından yem kusuyor.Parmaklarımızı kemiriyor.Tek erkek ve sadece bize bağlı olmasını istiyoruz.Çiftleşme için dişi kuş alırsak bizden soğumasından korkuyoruz.Almak istemiyoruz.Ne Yapabiliriz?

Almayın o zaman.alırsanız soğuması kaçınılmaz.

Merhabalar, hoş geldiniz. Bende muhabbet kuşumu alalı yaklaşık 2 ay oldu. Sizin saydığınız hiçbir özellik halen yok, sadece kafese girmeme problemi var. Her Allah'ın gün ''beni kafesten çıkarın'' diye kapıda bekliyor :D Kapısını açık bırakın, acıktığı zaman seve seve döner.

Bende Ezel bey gibi almamanız taraftarıyım.

2 Hafta Önce Muhabbet Kuşu Aldık.2.5 Aylık Bugün 3. Ayına Girdi.15 Gün Olmasına Rağmen Gayet İyi Alıştı.Elde yem,ağızda yem omuz,okşatma herşeye izin veriyor maaşallah.Tek sorunu kafese girmeyi sevmemesi :)

Bu aralar bir sıkıntısı var.Çiftleşme isteği olabilir diye düşünüoyorum.Kafasını sürekli yere sürtüyor.Ağızından yem kusuyor.Parmaklarımızı kemiriyor.Tek erkek ve sadece bize bağlı olmasını istiyoruz.Çiftleşme için dişi kuş alırsak bizden soğumasından korkuyoruz.Almak istemiyoruz.Ne Yapabiliriz?

3 aylık kuş kızışmaz ve çiftleşmek istemez şuan eş alsanız bile yaklaşık 6-7 ay bişey olmaz bence kafasını sürtmesi oyun gibi bişey olabilir..

Geri