petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Ne yapmam gerekiyor ,???

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Emre TURGUT tarafından 10 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. Emre TURGUT

Beğenileri:
    2

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:16 -->-> Daha önceki mesaj 15:14 --

Bu kuşlar yaklaşık 36 günlük ben bunları annelerinden ayırdım annelerini yanlarına koyayım mı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:16 -->-> Daha önceki mesaj 15:16 --

Kabksuz yem almayı düşünüyorum

2. yigitcandemirag

Beğenileri:
    3
    Maşallah çok tatlılar :)

3. Mehmet ÖZEL

Mehmet ÖZEL Active Member

Beğenileri:
    0
    Kabuksuz yeme gerek yok, tabana yem dökün gözlemleyin 36 günlük kuşlar rahatlıkla yem kırabilir.

4. iss

iss Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    BEnim yavrularımla aynı. Tabana kanarya yemi serpin ve dal darı koyun. Onları kolay yerler. Baktınız yiyorlar normal yeme geçin. Bi 10 gün daha anne babanın yanında tutmanızda sakınca yok. Anaçlara bakarak öğrenirler zaten. Kendileri yerler. Doymadıkları yerde anaçlar doyurur.

5. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Babayla ayni kafese koyun ve yere yem serpin. Tekrar yuvaya koymaniz ölume neden olabilir.

Sayfayı Paylaş