petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Ne yapmam lazım ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ahmet Atdag tarafından 21 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. Ahmet Atdag
    Gizli

Merhaba arkadaşlar benim iki çift kuşum var birinci çiftim sürekli çiftleşiyor ama henüz yumurta göremedik :D ikinci çiftin daha hiç çiftleşmesine şahit olmadım dişi erkeğe hiç yüz vermiyor ama dişi yuvada yatıyor sürekli dün deneme amaçlı birinci çiftin erkeğini ikinci çiftin dişisinin yanına koydum ve koyar koymaz çiftleştiler yani gerçekten 10 saniye bile sürmedi çiftleşmeleri. neyse az evvel yine koyayım bi dedim gene koyar koymaz çiftleştiler.

şimdi sorum şu ; birinci dişi daha önce yumurta vermemiş, ikinciden ise yumurta alınmış. ben ne yapmalıyım :D

2. tempusfugit

Beğenileri:
    0
    merhabalar. 2. takımın erkeğini değiştir.. ya haızr değildir ya da bir sorunu vardır.. anladığım kadarıyla dişiler hazır. kızgın bir erkek al ve eşle kuşunu..

3. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    ne güzel eş tutmuş nıye ayırıyorsun kı hangi sevdıyse bırbırını kalsın dıgerlerıde alışır demekkı kızışmamış erkek :)

4. Arif HAŞLAK

Arif HAŞLAK New Member

Beğenileri:
    0
    eşleri değiştir ve beklemeye devam et.

5. Aytekin DOĞAN

Aytekin DOĞAN Active Member

Beğenileri:
    0
    Bu sorunun aynısını başka biri daha sordu ne iş anlamadım?

6. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    benim çifthanede de benzer durum var.. aralarına kontraplak koymustum.. 1-2 cm aralık var dibinde.. kontraplak kücük gelmişti.. bir dişi, kendi erkegini bırakmış kontraplagın arasından gagasını sokmus diger erkekle öpüşmeye calısıyor.. anlayamadım gitti.. öpüstügü erkekte daha önce esi ile 3 4 kulucka gecirmiş.. yani iyi çiftler.. eş değişimi yapsam mı acaba :)

7. Abdullah Dener

Abdullah Dener Active Member

Beğenileri:
    1
    Yavrusu alınmış eşler bozulmaz ki... Sabırlı olun biraz..

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

Sayfayı Paylaş