Karadeniz Pet

Ne zaman birlestireyim

Mustafa Yildiz

Meraklı Üye
Dün aldigim erkek kusumu gelirken surekli döven disi kusumu gelir gelmez yani dün kafeslerini ayirdim birbirlerini goruyorlar erkek daha pek alismadi yeni ortamina ne zaman birlestireyim
22bc95348b2947e86c107a63bd29cb34.jpg

315552cd30f286b88994e51b39796760.jpg

20dedcf54e66c993ca549396d38cffd5.jpg

Erkegin gozu duzgun yamuk cikmis gibi sanki :)

bir hafta kadar bwklet dişiyi erkeğin yanına al aldıktan sonra iyi Bir gözlem yapıp anlaşıp anlaşamadıklarına bak anlaşamıyorlarsa ya ya erkeği sat yada takas yapabilirsin veya aldığın yerle anlaşabilirsen atın dişiyi salmaya o kendi eşini seçer iyi akşamlar

bir hafta kadar bwklet dişiyi erkeğin yanına al aldıktan sonra iyi Bir gözlem yapıp anlaşıp anlaşamadıklarına bak anlaşamıyorlarsa ya ya erkeği sat yada takas yapabilirsin veya aldığın yerle anlaşabilirsen atın dişiyi salmaya o kendi eşini seçer iyi akşamlar
Tesekkurler ama ben alismazlarsa disiyide erkegide verip es kuslarla takas etmek istiyorum olurmu kabul ederlermi sizce

Dövme derken tüylerini yolup kanatacak kadar mı dövüyor koşturuyor mu peşinden?

kuşları aldığınız insana bağlı ama normal bir petshop da üstüne fazla para isterler ve verdikleri kuşlarda bakımsız olma olasılığı yüksek forumda kuşlarını satıp veya takas yoluyla forumda iyi kuşlar bulabilirsin
Insallah iyi bir insan cikar ama ne yalan soyliyim ben bunlardan yavru almak istiyorum disim cok istekli erkekde ortama alisinca istekli olur insallah
Dövme derken tüylerini yolup kanatacak kadar mı dövüyor koşturuyor mu peşinden?
Yok kanatacak kadar degil gagaliyor sadece oda opmeyince helede gelirken surekli gagaladi vurdu

Insallah iyi bir insan cikar ama ne yalan soyliyim ben bunlardan yavru almak istiyorum disim cok istekli erkekde ortama alisinca istekli olur insallah

Yok kanatacak kadar degil gagaliyor sadece oda opmeyince helede gelirken surekli gagaladi vurdu

Siz dişi kuşunuza petshoptan erkek aldınız yanılmıyorum değil mi dişiyi salmaya mı saldınız o mu seçti yani?

Hayir o secmedi onuda goturduk kafesin icine attik optuler birbirlerini bizde almistik

Geri