petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Ne zaman birlestireyim

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mustafa Yildiz tarafından 30 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. Mustafa Yildiz

Beğenileri:
    0
    Dün aldigim erkek kusumu gelirken surekli döven disi kusumu gelir gelmez yani dün kafeslerini ayirdim birbirlerini goruyorlar erkek daha pek alismadi yeni ortamina ne zaman birlestireyim
    Erkegin gozu duzgun yamuk cikmis gibi sanki :)

2. Halil TURAN

Halil TURAN New Member

Beğenileri:
    0
    bir hafta kadar bwklet dişiyi erkeğin yanına al aldıktan sonra iyi Bir gözlem yapıp anlaşıp anlaşamadıklarına bak anlaşamıyorlarsa ya ya erkeği sat yada takas yapabilirsin veya aldığın yerle anlaşabilirsen atın dişiyi salmaya o kendi eşini seçer iyi akşamlar

3. Mustafa Yildiz

Beğenileri:
    0
    Tesekkurler ama ben alismazlarsa disiyide erkegide verip es kuslarla takas etmek istiyorum olurmu kabul ederlermi sizce

4. Halil TURAN

Halil TURAN New Member

Beğenileri:
    0
    kuşları aldığınız insana bağlı ama normal bir petshop da üstüne fazla para isterler ve verdikleri kuşlarda bakımsız olma olasılığı yüksek forumda kuşlarını satıp veya takas yoluyla forumda iyi kuşlar bulabilirsin

5. M.Halik Kara

Dövme derken tüylerini yolup kanatacak kadar mı dövüyor koşturuyor mu peşinden?

6. Mustafa Yildiz

Beğenileri:
    0
    Insallah iyi bir insan cikar ama ne yalan soyliyim ben bunlardan yavru almak istiyorum disim cok istekli erkekde ortama alisinca istekli olur insallah
    Yok kanatacak kadar degil gagaliyor sadece oda opmeyince helede gelirken surekli gagaladi vurdu

7. Halil TURAN

Halil TURAN New Member

Beğenileri:
    0
    o zaman 1 hafta 10 gun kadar ayrın sonra dişiyi erkeğin yanına koyun birde oyle deneyin

8. M.Halik Kara

Siz dişi kuşunuza petshoptan erkek aldınız yanılmıyorum değil mi dişiyi salmaya mı saldınız o mu seçti yani?

9. Mustafa Yildiz

Beğenileri:
    0
    Hayir o secmedi onuda goturduk kafesin icine attik optuler birbirlerini bizde almistik

10. M.Halik Kara

Yanıltıcı oluyorlar genelde kardeşim 1 hafta bekle bakalım tekrar koyarsın(dişiyi erkeğin kafesine koymalısın) yine kavga ederlerse değiştir derim

Sayfayı Paylaş