petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Ne zaman çiftleşecekler ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve CEM CANER tarafından 13 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    merhaba arkadaşlar kuşlarım yaklasık 11 aydır bendeler ikisinide ufakken almıştım son 1 aydır dişi kuş yuvaya girip cıkıyor ötüyor icerde erkek bir türlü girmedi yuvaya girdiğini hic görmedim fakat cok fazla öpüsüyolar cok fazla mutlu gözüküyolar ama niye hala ciftleşmediler anlamadım nette 9 aylık olduklarında hazır olurlar diyordu bende her gün bir heyecan var ne zaman yumurtlayacak diye :D ilk defa bu heyecanı yaşayacagım icin heyecanlıyım daha önce kuslarım olmustu fakat eş olarak bakmamıştım

2. muhabbetkusu

muhabbetkusu Administrator
    Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
    Erkeğin ceresi böyle koyu mavi renkteyse..

Dişinin cerede böyle koyu kahverengi renkteyse..

Sabırla beklemen lazım.. En yakın zamanda gelir yavrular..

Fakat erkeğin cere koyu mavi, dişininki koyu kahverengi değilse.. Veya tam tersi; dişinin ceresi koyu kahverengi erkeğin ceresi koyu mavi değilse iş yaş.. Her iki kuşunda kızgın olması lazım..

3. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    bizim erkek daha kızmamış sanırım dişi ninki fotodaki gibi

4. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

benım erkek te hafifden mavi ye donuşum var... mor du maviye dönüyor şuanda...

5. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    benim erkek nerdeyse 1 yaşında olacak hala mavileşmedi gagası ırkından olsa gerek sanırım

Sayfayı Paylaş