petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Ne zaman çiftleşirler

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Vedat ASLAN tarafından 12 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. Vedat ASLAN

Vedat ASLAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Merhabalar.Erkek kuşum 1 senedir bizimle.2 ay önce bir dişi kuş almıştım.Uzun zamandır dişi kuş sürekli yuvaya giriyor ve bazen erkek de giriyor.Yuvanın içinde talaş vs. yok.Ayrıca kızıştırdığını öğrendim ve nijer tohumu aldım ancak şişmanlattığı söyleniyor bu yüzden az veriyorum.Dişi kuş fazla hareketli değil fakat erkek çok hareketli ve çok afacan.Şu ana kadar hiç çiftleştiklerini görmedim.Ne zaman çiftleşirler?

Şimdiden teşekkürler.

#1 Vedat ASLAN, 12 Nisan 2014
    Son düzenleme: 12 Nisan 2014
  2. Kadir SEZGİN

Altın Üye

Beğenileri:
    1
  3. Vedat ASLAN

Vedat ASLAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    İkisi de 1.5 tan büyük diye söylediler.

4. Samet Çağlar

sakin sessiz bi yerde dursun kuşlar fazla rahatsız etme, yakın zamanda çiftleşeceklerdir eğer eş oldularsa.

5. Mehmet ÖZEL

Mehmet ÖZEL Active Member

Beğenileri:
    0
    Kuşdan kuşa değişiyor çiftleşme zamanı sanırım bazı kuşlar üç günde hemen çiftleşiyor bazıları bir sene çiftleşmiyor ama yuvaya giriyorsa çiftleşme yakındır diyebiliriz.

6. Vedat ASLAN

Vedat ASLAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Cevaplarınız için teşekkür ederim.

Sayfayı Paylaş