petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

ne zaman kafesten çıkarmalıyım?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve corbacibasi tarafından 21 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. corbacibasi

corbacibasi New Member

Beğenileri:
    0
    4 gün önce 2.5 aylık bir erkek muhabbet kuşu aldım. 2.günden elimle uzattığım elmayı yedi ve parmağıma çıktı. şu an parmağıma çıkartmam en fazla 5 sn mizi alıyor. avuç içimden yem yemiyor, parmağımı gagalamıyor. tek yapabildiği şu an için parmağıma çıkması. kafesinden çıkarmalımıyım biraz uçması için yoksa daha erken midir? hangi aşamaya gelince artık kuşum kafesten çıkabilir diyebilirim?:)

2. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    ben de geçen hafta bir yavru kuş aldım 5 günde yaptıklarımız imzamdaki linkte bulabilirsin bunları uygulayabilirsin daha çabuk alışacaktır

3. corbacibasi

corbacibasi New Member

Beğenileri:
    0
    yani elimden yem yedirtmeyi hiç denemedim. hemen deniyorum. alışırsa senin yaptığın gibi kafesten çıkaracam :)

4. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

dostum benım yazilarin altinda link var onu oku ;)

5. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    videolarda gördüğün gibi kuş bana aşık :D

6. corbacibasi

corbacibasi New Member

Beğenileri:
    0
    yemliklerini söktüm 1 saat kadar aç bıraktım sonra avcumdan yem yedire yedire dışarı çıkardım. 1 saat kadar dışarıda kaldı, hep yem yedirdim. kafesinin üzerine kısa bir uçuş yaptı başka da uçmadı. ayrılmıyordu benden:) geldiği akşamı saymazsak 3. günündeyiz ;)

7. AliismailERTAŞ

AliismailERTAŞ Active Member

Beğenileri:
    0
    benimde bugun 1 hafta oldu omuzumda benimle dolaşıyor. ama cem gibi kendime aşık edemedim daha :)

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşunu ne zaman kafesten çıkarmalıyım