petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

ne zaman konuşur.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve cipet tarafından 7 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. cipet

cipet New Member

Beğenileri:
    0
    Kuşum öterken kafa sallamaya, tırnagıma yem kusmaya falan başladı ne zaman konuşmaya başlar hergün ilgileniyorum kelimeleri tekrar ediyorum bunu petshoptan aldım bide ben. Eski kuşumu elden almıştım yavruyken cok erken konuşmuştu bu daha konuşmadı.

2. Taner ALTIN

Taner ALTIN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    konuşması sana bağlı da eline yem kusuyorsa kur yapıyorsa eş alman lazım :D benim erkek elime veriyordu :D git eş al kuşuna

3. cipet

cipet New Member

Beğenileri:
    0
    daha 4-5 aylık bişey bu. ne eşi kendini zor besliyor :D

4. Taner ALTIN

Taner ALTIN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    :D benim erkek demirlere de veriyodu :D ceresi ne renk at bakam bi fotosunu

5. cipet

cipet New Member

Beğenileri:
    0
    http://www.muhabbetkusu.com.tr/soru...iz/kusum-hakkinda-bilgi-25643.html#post253606 kuşum erkek kuşlar hakkında az çok var bilgim öteki kuşum 9 sene yaşadı ama bunla onun huyları hiç birbirini tutmuyor çaresiz kaldım :D öteki kuşum da kafamıza kıçını sürter yem kusardı demirlere sürterdi.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:18 -->-> Daha önceki mesaj 18:17 --

konuyu attım sana en üstte resimleri var kuşum hakkında bilgi yazana tıklada.

6. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Ay olarak konusmasi lazim. Ilginize bagli.

Sayfayı Paylaş