Karadeniz Pet

ne zaman ve kaç aylık eş almalıyım ?

muhabbetçi

Paylaşımcı Üye
sa arkadaşlar benim 2 tane dişi muhabbet kuşum var birisi 3 aylık diğeri ise 4 aylık bunlara ne zaman ve kaç aylık erkek muhabbet kuşları almalıyım ?

10. aylarına geldikten sonra eş alabilirsin tabi alacağın eş yine 10 ay ve üstü olmalı.

Onun yaşına göre alman gerekiyor ve pet shop götür kendi seçsin ben böyle biliyorum
1 kafesde 1 çift olsa daha iyi olur ama üstatlar iyi bilir

10. aylarına geldikten sonra eş alabilirsin tabi alacağın eş yine 10 ay ve üstü olmalı.

Onun yaşına göre alman gerekiyor ve pet shop götür kendi seçsin ben böyle biliyorum
1 kafesde 1 çift olsa daha iyi olur ama üstatlar iyi bilir

kuşlar zaten ayrı kafeslerde 6 aylıkken eş alındığını duymuştum demek ki 10 aylıkmış cevaplarınız için teşekkür edrerim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:57 -->-> Daha önceki mesaj 00:53 --

şimdi eş alsam bi sıkıntı olur mu

kuşlar zaten ayrı kafeslerde 6 aylıkken eş alındığını duymuştum demek ki 10 aylıkmış cevaplarınız için teşekkür edrerim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:57 -->-> Daha önceki mesaj 00:53 --

şimdi eş alsam bi sıkıntı olur mu

Senin eş alman önemli değil, kuşlarının beğenmesi önemli :) kuşlar 6 aydan sonra ergenliğe erişir. 6 aydan sonra kendilerinin eş seçmesine izin vermelisin.

Geri