petshop

ne zaman yavru alabilirim

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Rassien tarafından 29 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. Rassien

Rassien Well-Known Member
    Platin Üye

Beğenileri:
    30
    dişi kuşuma 3 hafta önce eş almıştım ilk günden beri iyi anlaşıyolar öpüşmeler kaşımalar yem kusmalar kur yapmalar ötmeler falan bugün erkek dişinin üstüne ayak attı ama 1 saniye ayağını attı geri çekti dişi de kuyruğunu kaldırmıştı ama hemen yuvalığa girdiler yani çiftleştiklerini görmedim yavaş yavaş oluyor galiba ne zamana kadar yavruları olur haftada bir yumurta haşlayıp veriyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:47 -->-> Daha önceki mesaj 18:54 --

bi bakarmısınız

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:19 -->-> Daha önceki mesaj 19:47 --

kimse bakmıyor mu

2. stronger67

stronger67 New Member
    Üye

Beğenileri:
    0
    dişi kuyruğunu kaldırıp erkek de ayak attıysa yakındır yumurta gelmesi siz görmedende çiftleşiyo olabilirler rahatsız etmeyin fazla

3. göztepe1925

Üye

Beğenileri:
    0
    Havucta verin nijer tohumu karistirin yeme kalamar kemigi disinjn kalsiyuma ihtici olcak yuvaligi we kalamar kemigjni iyice kemiriosa demektir yakindir ciftlesmesi weya yumurtlamasi

4. Bünyamin Altay

Bünyamin Altay Well-Known Member
    Platin Üye

Beğenileri:
    63
    Haftada iki gün mama takviyesi yapın, faydasını görürsünüz.

5. Mubiş94

Mubiş94 Guest

Kuşlarınız olumlu yönde hareket ediyor :)

6. Rassien

Rassien Well-Known Member
    Platin Üye

Beğenileri:
    30
    dün kalamar aldım 5 te birini bitirdi nerdeyse

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:59 -->-> Daha önceki mesaj 10:58 --

dişi kuruğunu kaldırdı erkek te 1 kere ayak attı ama geri hemen ayağını çekti yuvaya kaçtılar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:01 -->-> Daha önceki mesaj 10:59 --

dişi kuruğunu kaldırdı erkek te 1 kere ayak attı ama geri hemen ayağını çekti yuvaya kaçtılar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:06 -->-> Daha önceki mesaj 11:01 --

çok teşekkür ederim sağolun :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:07 -->-> Daha önceki mesaj 11:06 --

çok teşekkür ederim yorumunuz için çok mutlu oldum :) olley

#6 Rassien, 30 Kasım 2014
    Son düzenleme: 30 Kasım 2014
  7. göztepe1925

Üye

Beğenileri:
    0
    Kalamar cok tuketiosa yumurta yakindir insallah guzel yavvrular alirsiniz

8. Rüzgar KOÇ

erkek acemi demekki ama zamanla olur İNŞALLAH

Sayfayı Paylaş