Karadeniz Pet

Ne zaman yavru alırım ?

• Konbuyu başlatan vivident
  • Başlangıç tarihi
V

vivident

Guest
Arkadaşlar yavru alabilmem için ne kadar zamana ihtiyaçım var. Dişi kuş kaç aydan sonra yumurta verir

ekQpzv.jpg

xRANlG.jpg

Dişi kuş sürekli erkeği kafes içinde kovalıyor. Sebebi ne olabilir

Birbirlerine kur yapıyor olabilirler ya da oyun amaçlı kafes içerisinde birbirlerini kovalarlar gayet normal bir durum. Sen kızışmaları için mama ve haftada 1 kez vitamin takviyesi yaparsan kısa sürede olumlu sonuç alabilirsin. Birde yeri sabir kalsın ve kuşları asla dışarı salma , kafeste kalsınlar ki alışsınlar birbirlerine.

Erkekte dişide yuvalığa girip girip çıkıyorlar. Oyun mu oynuyorlar acaba çözemedim. Mama yapıyorum ama nedense hiç mama yedirttemedim. Nijer ve sularına vitamin katıyorum.

benim muhabbet kuşlarımda oyun oynuyorlar ama bir türlü çiftleşmiyorlar... dişiden çiftleşmiyor olabilir dedim kızışmış yeni bir dişi aldım gagası kahve renkli, 1 haftadır aynı kafesteler onunlada çiftleşmiyor.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:16 -->-> Daha önceki mesaj 16:15 --

muhabbet kuşlarımın resimlerini atmak istedim yeni konu olarak ama resim yüklemesi yapamıyorum...

Geri