petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

ne zaman yumurtlar ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve emrullah6934 tarafından 7 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. emrullah6934

emrullah6934 New Member

Beğenileri:
    0
    benım bir tane çift muhabbet kuşum var yaşnı tam bilmiyorum ama tahmınen 7-8 aylık civarında araştırdım ama yumurtası olmaz dediler erkek dişinin üzerine atladı çiftleşmek istiyor heralde ne yapabilirim çifleşirlermi ??

LÜTFEN CEVAPLARINIZI BEKLİYORUM

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Yaşları uygun sabredip şartları saglarsaniz olur inşaallah kuslarinizin fotoğrafını paylaşabilirseniz çok iyi olur

3. AliismailERTAŞ

AliismailERTAŞ Active Member

Beğenileri:
    0
    [MENTION=14377]emrullah6934[/MENTION] önce kuşların bir resimlerini koyarsanız daha net cevaplar alabilirsiniz, hazırlar mı değiller mi, ortam nasıl v.b. gibi konular yavru yapmalarını etkiler,

4. emrullah6934

emrullah6934 New Member

Beğenileri:
    0
    Saolun şu an dışarıdayım resim atamayacağm kusura bakmayın,kışın havalar biraz soğum mağlum yumurtalar en az kaç derecede kalması sağlıklıdır ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:58 -->-> Daha önceki mesaj 15:53 --

ne diyorsunuz en az kaç derece olması lazım yavruların sağlıklı doğması için

Sayfayı Paylaş