petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Ne zamana kadar büyümesini tamamlar

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve rock tarafından 23 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. rock

rock Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba arkadaşlar. 2 aylık erkek kuşum var. İriliği ne zamana kadar artmaya devam eder? Şu an biraz zayıf geliyor gözüme. Boyunu ölçmedim. 6 aya kadar gelişir diyenler de var ama bugün bi petşop aynı zamanda üreticiymiş, 6 aya kadar yavruluk dönemidir asıl ondan sonra gelişmeye vücudu oturmaya başlar dedi hangisi doğru. 2 aylıkenki boyuna göre ne kadar uzar örneğin?

2. general1034

general1034 New Member

Beğenileri:
    0
    Petshıpçunun dediği gibi 6 aydan sonra büyük bir değişime giriyor kuş ergenliğe girmiş gibi.

3. Oğuz ATEŞ

Oğuz ATEŞ New Member

Beğenileri:
    0
    Hocam 5 - 6 aya kadar büyür cinsi ne peki jumbo , yerli falan.

4. rock

rock Member

Beğenileri:
    0
    Çek diye aldım ama 2 aylıktan anlamak zor. Ama vücut yapısı çek e benziyor ince uzunlamasına. Boyu baya var. Asıl kuyruğu alt 2 tüyü daha yeni geçti bakalım ne kadar daha uzayacak. Bir de dişimiz var 6 aylık. Normalde eniştemin ama sanırım yeğenin alerjisi oldu emin olmak için bir süredir bizde. Ayrı odada duruyo. O da ilk geldiğinde çok küçüktü ama son 1-2 ayda gövdesi baya bi tombullaşdı, boyu uzadı sıkı bi vücut yaptı. Hollanda sanırım o. Arada bi bir araya getiriyorum normalde o da ele alışık. Dişi erkeğe yaklaşmaya çalışıyo ama bizim ufaklık kaçıyo. Uçuşuyolar odada. Kafesin üstüne konuyolar biraz yaklaşıyolar ama erkek sıvışıyo :D Aralarında 4-5 ay var, erkek kaç aylık olduğunda kafese kapatsam acaba onları :D

Sayfayı Paylaş