Karadeniz Pet

neden böyle yapıyor ki

• Konbuyu başlatan bace
  • Başlangıç tarihi
B

bace

Guest
Merhaba arkadaşlar kusumu alkali 1 ay oldu kafeste elime geliyor elimde yem yiyor fakat kafesten disari elimle cikarirken tam ciktigi şurada kaciyor bir daha ele gelmiyor bir tarafta oturup duruyor ne yapmam lazim

Kardeşim bence kuşu bırak kendi haline rahatsız etme sen evde otururken çıkar sen takıl o kendi kendine gelecektir güven meselesi :)

Tamamdir kardeşim salonda yuksek bir yere getirdim ailece bizle olsun ve yuksek olsun diye

iyi yapmışsınız size güvenini kazanana kadar beklemekten başka çarenizde yok malesef bu arada kafeste ayna varsa çıkartın ki bütün ilgisi size kaysın

benim demek isteiğim kafeste değil ama çıkar dışarı öle dursunben bu şekilde alıştırmıştım birde kuşunuz kaç yaşında yaşda önemli

Ayna vs bulundurmuyorum sadece aynasız salincagi var kardeş. 8 ile 10 aylik kuşum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:13 -->-> Daha önceki mesaj 19:12 --

Hergun okuldan gelince salarim uçmak hakki kafeste tutulmamali hayvanlar

aynayi cikar ona adiyla yaklas adini söle sirin sozler strese koymadan o zamanla size alisir zamanla siz diyeceksiniz ki yav bu kus neden kafese girmiyor :D

Kuşun Eğitim İçin Çok Büyük Çok Zor Olacak İnsanlarla Bağ Kurması ..

elinle tutup sevme kesinlikle yoksa hep kaçar kendi haline bırak o alışır alışmayadabilir kuşla alakalı

Geri