petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

neden böyle yapıyor ki

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve bace tarafından 4 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. bace
    Gizli

bace Guest

Merhaba arkadaşlar kusumu alkali 1 ay oldu kafeste elime geliyor elimde yem yiyor fakat kafesten disari elimle cikarirken tam ciktigi şurada kaciyor bir daha ele gelmiyor bir tarafta oturup duruyor ne yapmam lazim

2. Muharrem KARAKOÇ
    Gizli

Kardeşim bence kuşu bırak kendi haline rahatsız etme sen evde otururken çıkar sen takıl o kendi kendine gelecektir güven meselesi :)

3. bace
    Gizli

bace Guest

Tamamdir kardeşim salonda yuksek bir yere getirdim ailece bizle olsun ve yuksek olsun diye

4. kartall82
    Gizli

kartall82 Guest

iyi yapmışsınız size güvenini kazanana kadar beklemekten başka çarenizde yok malesef bu arada kafeste ayna varsa çıkartın ki bütün ilgisi size kaysın

5. Muharrem KARAKOÇ
    Gizli

benim demek isteiğim kafeste değil ama çıkar dışarı öle dursunben bu şekilde alıştırmıştım birde kuşunuz kaç yaşında yaşda önemli

6. bace
    Gizli

bace Guest

Ayna vs bulundurmuyorum sadece aynasız salincagi var kardeş. 8 ile 10 aylik kuşum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:13 -->-> Daha önceki mesaj 19:12 --

Hergun okuldan gelince salarim uçmak hakki kafeste tutulmamali hayvanlar

7. Mert Yildirim

Mert Yildirim New Member

Beğenileri:
    0
    aynayi cikar ona adiyla yaklas adini söle sirin sozler strese koymadan o zamanla size alisir zamanla siz diyeceksiniz ki yav bu kus neden kafese girmiyor :D

8. OzanEsmrsy
    Gizli

Kuşun Eğitim İçin Çok Büyük Çok Zor Olacak İnsanlarla Bağ Kurması ..

9. oguz_garnett

oguz_garnett New Member

Beğenileri:
    0
    elinle tutup sevme kesinlikle yoksa hep kaçar kendi haline bırak o alışır alışmayadabilir kuşla alakalı

10. bace
    Gizli

bace Guest

Tamamdır çok saolun herkese

Sayfayı Paylaş