Karadeniz Pet

Neden böyle yapıyor ? (Videolu)

Cansunur ÖZEN

Paylaşımcı Üye
Arkadaşlar merhaba . Erkek muhabbet kuşum videodaki bu hareketi yapıyor . Gördüğünüz gibi dişi ondan yem istiyor ama vermiyor kendi kendine kusup yiyor.

Yemi sindirememiş gibi sanki vermek istemiyor değil de çıkaramıyor gibi yem değişikliği yaptınız mı

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Uzun zaman oldu 2 ay önce yapmıştım yem değişikliği. dişi yuvadan başını çıkarınca yuvalığın başına gidip kusuyor

Uzun zaman oldu 2 ay önce yapmıştım yem değişikliği. dişi yuvadan başını çıkarınca yuvalığın başına gidip kusuyor
Hocalarım bir baksın o zaman tekrar etiketleyin gerekirse

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tahminim onceden ayna oyunca vs onlara alskanlk yaptigi icin boyle alismis olabilir, tabiki sadece tahmin. Suan tek esi olmayan erkek kusumda aynisini yapiyor aynaya tunege yem verip bidaha yiyor. Yinede tecrubesi olan ustadlar farkli gorus bildirip aydinlatirlar umarim.

Başka yorum yapabilecek olan yok mu bu hareketi sürekli tekrarlıyor

söylediklerinize göre banada piskolojik olarak geldi. Kuş kumu ve kalamar kemiğide kullanıyorsanız.

sindirim de zorluk çekiyor.Arkadaşın da dediği gibi yemi değiştirin sade darı koyun bir süre.mineralli kum koyun kafese.suyuna bir damla elma sirkesi de koymayı unutmayın.haftada 3 kez az az yulaf da verin hem daha yumuşak hem daha besleyici.sindirimi de kolay.iyi hobiler

sindirim de zorluk çekiyor.Arkadaşın da dediği gibi yemi değiştirin sade darı koyun bir süre.mineralli kum koyun kafese.suyuna bir damla elma sirkesi de koymayı unutmayın.haftada 3 kez az az yulaf da verin hem daha yumuşak hem daha besleyici.sindirimi de kolay.iyi hobiler
Ben iki aydır ak darı kullanıyorum zaten. Sirkesini veriyorum yulafını da veriyorum mineralli kumu da koyarım
8EEF1F55-235C-45B5-8412-D43A0355D884.jpeg

Geri