petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

neden böyle yapıyor ya

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Taner ALTIN tarafından 27 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. Taner ALTIN

Taner ALTIN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar kuşlarımı sabah 5 civarı yüksek bir yere koydum sakin ve sessiz olan odamın içindeki dolabın üstüne ışık kapalıydı baya bi gittim içeri dişi kuşum içerde uçmaya çalışıyor kafesin içinde oraya buraya uçuyor kanat çırpıyor ışığı yaktım baktım kafesin dibine konmuştu niye böyle yapıyor yerine alışamadığı için mi geçen koyduğumdada böyle yaptı şimdi tekrar eski yerine koydum normale döndü

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    72
  3. Taner ALTIN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    olabilir de erkek memnun dişi böyle yapıyor başka sakin yerde yok mecbur içeride kalacaklar

4. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    semmeiş yada ürkmüş

5. Taner ALTIN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    of yav napacam şimdi ben içerdede nasıl çiftleşecekler bunlar televizyon sesi var hem biz o odada oturuyoruz çoğu zaman sadece öğlene kadar boş oluyor o saatler arasında çiftleşirlermi ki dişi yuvalığada giriyor kemiriyor yuvalığı falan erkek sürekli kur yapıyor belkide sabahları çiftleşiyorlardır

6. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    bilemme amam cok yerleriyle oynama ilk nere koyduysan orda kalsın ne kadar yer degiştitirsen o kadar geç yavrular

7. Taner ALTIN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    ilk koyduğum yerdeler şuan

Sayfayı Paylaş