petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Neden böyle yapıyor?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Erkan GÜNEŞ tarafından 9 Nisan 2016 başlatılmıştır.

1. Erkan GÜNEŞ

Beğenileri:
    3
    Selamun aleykum abiler arkadaşlar benim kuş yaklaşık 2 haftadır sürekli suluğun yanına gidip bu hareketi yapıyor diğeri yaklaşıncada kızıyor ne yapıyor sizce yaklaşık 3,5 aylık kuşum

https://www.youtube.com/watch?v=Sunn4afSJTI&feature=youtu.be

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:34 -->-> Daha önceki mesaj 23:40 --

Fikri olan yok sanırım benim gibi :)

2. mehmet çetin

mehmet çetin Active Member

Beğenileri:
    27
    valla video biraz uzak ama,yorum yapmak için yorum yapmak istemiyorum.aklıma ilk gelen yıkanmak istiyor olabilir.

3. Erkan GÜNEŞ

Beğenileri:
    3
    yaklaşık iki haftadır böyle banyoluğuda iki üç günde bir takıyorum ama pek girmiyor anlamadım bende

4. muhabbetciavukat

Beğenileri:
    0
    Bende anlamadim acikcasi akli sira oyun mu saniyor acaba yada ordami rhaat ediyor ortam cok mu sicakki suya yakin DURUYOR

5. Erkan GÜNEŞ

Beğenileri:
    3
    yok sıcaklık normal diğerinde böyle bi durum yok ama diğerini yaklastırmıyor öyle yaptıgında

Sayfayı Paylaş