petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

neden bu kadar kaşınıyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve emine uyumaz tarafından 13 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. emine uyumaz

selam.muhabbet kuşumu alalı bir hafta oldu elime alıyorup opturuyo okşamama da izin veriyo ama ben yanına gidip almadan gelmiyor sizce alışacak mı acaba çok üzülüyorum,kendi neden gelmiyore Birde çok kaşınıyo tüylerinin altına baktım,parazit falan yok ama neden kaşınıyo bu kadar

2. kaslankral

kaslankral Member

Beğenileri:
    0
    İyi gidiyorsun devam :) kaşınması ya tüy çıkarıyordur yada deri değiştiriyor onlar değilse parazit bit pire vardır.

3. muhabbetciyiz

Kuşunuz eğer 1-2 aylık ise kaşınması normal tüye giriyordur yeni tüyleri çıkacak benim kuşumda ilk haftalar kaşındı tüye girmiş :)

4. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    tüydedir kuş zamanla alışır ama yavrudan daha 30 günlükken büyütmeyince elle genelde gelmiyorlar cqarınca :(

Sayfayı Paylaş