Karadeniz Pet

Neden çiftleşmiyolar

Mesbüş

Meraklı Üye
Erkek her sabah kur yapıyo
İkiside yavruluğa ufak ufak girip çıkıyor fakat her hangi bi gelişme yok
Yavruluk takılı 1 aydan fazla oluyo girip çıkıyorlar kalamar kemiği kuş kumu vs. Herşey var ama çiftleşme yok ve sebebini merak ediyorum.
Ne tür ihtimaller olabilir kuşların resmini atabilirim ikiside erişkin ve sağlıklı eş oldular fakat hiç bi hareket yok artık neden? Diye soruyorum
Resimler bunlardır

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:58 -->-> Daha önceki mesaj 02:18 --

WkXN1Y.jpg
[/url][/IMG]
3LOmYA.jpg
[/url][/IMG]
kBMqnW.jpg
[/url][/IMG]
pz5dB0.jpg
[/url][/IMG]

Son düzenleme:
Erkek her sabah kur yapıyo
İkiside yavruluğa ufak ufak girip çıkıyor fakat her hangi bi gelişme yok
Yavruluk takılı 1 aydan fazla oluyo girip çıkıyorlar kalamar kemiği kuş kumu vs. Herşey var ama çiftleşme yok ve sebebini merak ediyorum.
Ne tür ihtimaller olabilir kuşların resmini atabilirim ikiside erişkin ve sağlıklı eş oldular fakat hiç bi hareket yok artık neden? Diye soruyorum
Resimler bunlardır

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:58 -->-> Daha önceki mesaj 02:18 --

WkXN1Y.jpg
[/url][/IMG]
3LOmYA.jpg
[/url][/IMG]
kBMqnW.jpg
[/url][/IMG]
pz5dB0.jpg
[/url][/IMG]

çok fazla kontrol ediyorsanız bundan rahatsızlık duyarlar i dişiler ciddi anlamda uyuz olurlar zırt pırt birisinin bakmasına sen msela kendi evini yatak odanı birisinn gözetlemesinden memnun olurmusun ? muhabbet kuşları ciddi anlamda karakteristik özelliklere sahipler , bu yüzden ortamda bir süpürge makinesi bile çalıştırmamanız daha iyi olacaktır en azından çok rahatsızlık duymamalılar ve 2 metre veya boyunuzdan 30 cm yükseğe koymanız kafesi daha iyi olacaktır , ani seslerden ani kapı açmalardan elinizden geldiğince dikkat etmelisiniz,

ve sabırlı olmalısınız yuvalığa girip cıkıyorlarsa fazla rahatsız etmeyin 1 aya kadar istediğinize ulaşırsınız :) .

Çok teşekkür ederim yazdığınız için kafes dolabın üzerinde ve odaya benden başka kimse girmiyor sadece yem ve su vermek için bakıyorum artık dahada dikkatli olucam :)

Geri