Karadeniz Pet

neden eşe girmiyor sizce ?

baymage

Yeni Üye
muhabbet kuşum 3,5 aydır eşdeler ama hala eşe girmediler kafesi değiştirdim gene olmadı .kafasını kaşıyorlar birbirinin.yemde veriyor dişi yuvayada giriyor ama olmadı bi türlü.

yuvalık 15*15*20 tabanı düz bişey koymadım.sizce neyden kaynaklanıyor bu ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:18 -->-> Daha önceki mesaj 13:09 --

arkadaşlar sarı kafese geri mi koyuyum napıyım ?

Son düzenleme:

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:43 -->-> Daha önceki mesaj 20:41 --

buyrun hocam resimler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:44 -->-> Daha önceki mesaj 20:43 --

???????????????????????????

Yuvalığın tabanında ortası çukur veya delik bir tahta yoksa edinmeye çalışıp içine kemirgen talaşı koyun.

Kuşlar güzel rahatsız olmayacaklari bir ortama koyun ve denildiği gibi yuvalı oyuk olsun maşallah

tamam tşk ederim .

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:29 -->-> Daha önceki mesaj 12:47 --

forum kirliliği yapmaması için böyle yaptım.
birkaç sorum olacaktı.

) birçok kez odaya girdiğimde dişi kuş yuvalığa kaçıyor erkekte yuvalığın ağzına gidiyor bunu neden yapıyordur sizce ?
) bugün baktığımda yemlikteki yemi alıp dışarıya attıklarını fark ettim bunu neden yaparlar peki ?

Geri