petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

neden eşe girmiyor sizce ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve baymage tarafından 19 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

1. baymage

baymage New Member

Beğenileri:
    0
    muhabbet kuşum 3,5 aydır eşdeler ama hala eşe girmediler kafesi değiştirdim gene olmadı .kafasını kaşıyorlar birbirinin.yemde veriyor dişi yuvayada giriyor ama olmadı bi türlü.

yuvalık 15*15*20 tabanı düz bişey koymadım.sizce neyden kaynaklanıyor bu ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:18 -->-> Daha önceki mesaj 13:09 --

arkadaşlar sarı kafese geri mi koyuyum napıyım ?

#1 baymage, 19 Mayıs 2015
    Son düzenleme: 19 Mayıs 2015
  2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Bence sen elleme bunları. Rahatsız olmayacakları bir ortamda dursunlar. Daha yüksek bir yere de koyabilirsin kafesi. Yerde tüyler var tüye girmiş olabilirler mi? Dişiyi göremedik ama?

3. baymage

baymage New Member

Beğenileri:
    0

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:43 -->-> Daha önceki mesaj 20:41 --

buyrun hocam resimler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:44 -->-> Daha önceki mesaj 20:43 --

???????????????????????????

4. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    269
    Yuvalığın tabanında ortası çukur veya delik bir tahta yoksa edinmeye çalışıp içine kemirgen talaşı koyun.

5. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Kuşlar güzel rahatsız olmayacaklari bir ortama koyun ve denildiği gibi yuvalı oyuk olsun maşallah

6. baymage

baymage New Member

Beğenileri:
    0
    tamam tşk ederim .

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:29 -->-> Daha önceki mesaj 12:47 --

forum kirliliği yapmaması için böyle yaptım.
    birkaç sorum olacaktı.

) birçok kez odaya girdiğimde dişi kuş yuvalığa kaçıyor erkekte yuvalığın ağzına gidiyor bunu neden yapıyordur sizce ?
    ) bugün baktığımda yemlikteki yemi alıp dışarıya attıklarını fark ettim bunu neden yaparlar peki ?

Sayfayı Paylaş