Karadeniz Pet

Neden ısırıyor ??

• Konbuyu başlatan ozan98
  • Başlangıç tarihi
O

ozan98

Guest
merhabalar yine ben kusura bakmayın çok soru soruyorum :( maviş kuşum vardı alalı 2 hafta falan olmuştu herkez ele alışması için elinden yem yedir sonra onu okşa diyor ben okşayamıyorum çünkü elimi çok fena ısırıyor sadece bir kere avucuma aldım oda kafesten kaçtığı zaman ama şimdi yem yiyor ama sadece sorunum ısırması yardımlarınızı beklerim iyi akşamlar :)

merhabalar yine ben kusura bakmayın çok soru soruyorum :( maviş kuşum vardı alalı 2 hafta falan olmuştu herkez ele alışması için elinden yem yedir sonra onu okşa diyor ben okşayamıyorum çünkü elimi çok fena ısırıyor sadece bir kere avucuma aldım oda kafesten kaçtığı zaman ama şimdi yem yiyor ama sadece sorunum ısırması yardımlarınızı beklerim iyi akşamlar :)

Fotoğraf var mı?

Elini çek yemek yiyorum diye ısırıyordu benimkide bir hafta sadece yem verdim elimle sonra en sevdiği oyuncağı elime aldım hemen geldi onla oynarken okşadım alıştı hatta oyun yapmaya başladı parmağımla güreşiyor filan :)

kuş okşanmayı sevmediği için ısırıyor olabilir. size iyice alışmadan dokunmaya kalkarsanız ya kaçar ya ısırır

ama nasıl elime alıcam 2 tane kuşumuda hiç dışarıya salmadım artık birisine versemmi diye düşünüyorum çünkü yani ısırıyor ve hiç sevemiyorum

Geri