petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Neden ısırıyor ??

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ozan98 tarafından 13 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. ozan98

ozan98 Guest

merhabalar yine ben kusura bakmayın çok soru soruyorum :( maviş kuşum vardı alalı 2 hafta falan olmuştu herkez ele alışması için elinden yem yedir sonra onu okşa diyor ben okşayamıyorum çünkü elimi çok fena ısırıyor sadece bir kere avucuma aldım oda kafesten kaçtığı zaman ama şimdi yem yiyor ama sadece sorunum ısırması yardımlarınızı beklerim iyi akşamlar :)

2. İbrahim ÇİÇEK

Beğenileri:
    0
  3. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    74
    Fotoğraf var mı?

4. Erkam80

Erkam80 New Member

Beğenileri:
    0
    Elini çek yemek yiyorum diye ısırıyordu benimkide bir hafta sadece yem verdim elimle sonra en sevdiği oyuncağı elime aldım hemen geldi onla oynarken okşadım alıştı hatta oyun yapmaya başladı parmağımla güreşiyor filan :)

5. yakup yıldırım

kuş okşanmayı sevmediği için ısırıyor olabilir. size iyice alışmadan dokunmaya kalkarsanız ya kaçar ya ısırır

6. ozan98

ozan98 Guest

ama nasıl elime alıcam 2 tane kuşumuda hiç dışarıya salmadım artık birisine versemmi diye düşünüyorum çünkü yani ısırıyor ve hiç sevemiyorum

Sayfayı Paylaş