petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Neden isirmiyo acaba???

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Gsgs tarafından 22 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Gsgs

Gsgs Guest

Kuşum hic isirmiyor bazi kuslar goruyorum kanatiyo sizce bi hastaligimi var?

2. Yılmaz Ç.

Kardeşim bu nasıl bir derttir :) Herkes ısırmasından şikayetçi sen ısırmıyor diyorsun :) bazı kuşlar öyledir uysaldır. Benim dişi muhabbet kuşumda hiç ısırmaz. Aldığımdan beridir bir kere bile elimi acıtmadı.

3. Selahattin GÖKTAŞ

ya çok uysaldır yada hasta.hasta kuşlar etrafına duyarsız olur. inşallah hasta değildir. tüyler falan kabarık değil değil mi?

4. Yılmaz Ç.

Rümeysa hanım çok önemli bir noktaya değinmiş.

5. hageli

hageli Guest

Konu baslıgını gorunce cok guldum:)Isırmayan kusu bulmussan buluyorsun:)Ne guzel ıste:)

6. Hayat

Hayat Guest

:) çok komiksin kardeşim. en büyük derdin bu olsun ya

7. Cengiz ŞENEL

Cengiz ŞENEL New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Isırmaması bir hastalığından değil uysallığındandır, (çünkü hasta olsaydı bu soruyu sormazdınız!)

Sayfayı Paylaş