Karadeniz Pet

Neden konuşmuyor? (Resimli)

Faruk KILIÇ

Meraklı Üye
BU KUŞU ALALI 1 AYI GEÇTİ AMA KUŞUM HALA KONUŞMUYOR HERGÜN UZUN SÜRE KONUŞUYORUZ ILGILENIYORUZ FAKAT TIK YOK ARA SIRA SABAH BICIRDIYOR KAFA FELAN SALLIYOR AMA KONUŞMUYOR NEDEN ACABA YASIMI BÜYÜK? ??? KONUŞMASI ICIN ALMISTIM ÇEKOSLOVAK DEDILER AMA YERLIYMIS BENİ AYDINLATIRSANIZ SEVINIRIM.
9V0pBr.jpg
lkmzlp.jpg
oAozDo.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kuşunuz 2-3 aylık civarı. Yaş itibariyle eğitilmeye müsait. Fakat konuşmada size düşen görevler kuşun karakteri vb. gibi unsurlar önemli. Bir anda konuşmaz. Öncelikle kendinize alıştırın çift heceli kelimeler seçin tekrarlı. CİCİ BABA vs. Günde 15 dakka kısık sesle kuşu ürkütmeden tekrarlayın. Forumda arama yaparak da gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz. Maşallah kuşunuza...

Dediğinizi yapıyorum elime geliyor bazen çok ilgiden konuşmuyordur diyorum yani o kadar ilgileniyorumki

kusunun 2-3 aylik olduguna eminmisn 7-8 aylik gibi duruyr

7-8 aylık erkek kuşun ceresi mavi olur daha bu tam rengini almış değil daha mor.

kusunun 2-3 aylik olduguna eminmisn 7-8 aylik gibi duruyr

Cere mor iris oluşmaya başlamamış kafa çizgileri belirgin diye dedim kardeşim. Tabii ki yanılıyor da olabilirim ama 3 aydan büyük olabileceğini düşünmüyorum :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:39 -->-> Daha önceki mesaj 21:38 --

Dediğinizi yapıyorum elime geliyor bazen çok ilgiden konuşmuyordur diyorum yani o kadar ilgileniyorumki

İyi yoldasın gakkoş gardaşım. Allah ın izniyle konuşacaktır bir ay erken sabır herşeyin ilacıdır.

Konyalı gardaşim ben Elazığ'da yaşıyorum Kayseriliyim:) universite okuyormusun

Geri