petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Neden kusuyor?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve BebeQ61 tarafından 8 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. BebeQ61

BebeQ61 Member

Beğenileri:
    2
    Bir ay öncesinde ilk kez kusmustu ama daha sonrasında herseyini değistirmistim elma sirkesi vermistim bir sorun olmamıstı sonra ikinci kez bugünde kustu yemi her zaman kullandığı yem sonuna geldik paketin yem zehirlenmesi sanmıyorum es istiyor desem olabilir gagası sırf kahve oldu ama endiseliyim yem zehirlenmesinin baska belirtileri nelerdir?

2. baskentli06

Beğenileri:
    2
    bence eşe atmalısınız kusunuzu bundanda olabilir

3. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Eş istediği için kusuyor. Geçen gün resmini koyduğunuz kuş değil mi? Kızışmış çünkü kuşunuz. Yemden yana bir sıkıntı olacağını zannetmiyorum. Zira yemin sonu geldi diyorsunuz.

4. Ahmet SARUHAN

Ahmet SARUHAN New Member

Beğenileri:
    0
    esdende olabilir fazla yem yedigindende olabilir

5. BebeQ61

BebeQ61 Member

Beğenileri:
    2
    Evet o gün baya ac gözlülük yapıp yemisti:):)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:22 -->-> Daha önceki mesaj 10:20 --

Evet yeni yem alırım gene bugün ne olur ne olmaz ama gece sanki böyle sıvı dıskı yapmıs o da isaret mi acaba o kusma zamanında da yapmıstı es demisti akvaryumcu suan baktım dıskılarında sorun yok kendide iyi masallah

6. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Yumurta zamani sivi ve cok diski yapar disi kuslar. Sorun yok. Bencs yakinda kizginlik yumurtasi yapacaktir.

7. BebeQ61

BebeQ61 Member

Beğenileri:
    2
    Bekliyorum zaten bakacak durumda olursam ikinci kusu alırım artık :)

Sayfayı Paylaş