petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

NEDEN OLMUYOR

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve aydin.dikal tarafından 27 Eylül 2016 başlatılmıştır.

1. aydin.dikal

aydin.dikal New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaslar ben iki sene once yavru bi disi bi erkek m.kusu aldim aldiklarimda 3 ayliklardi disim kizisiyor ama ne zman yuva hazirligi yapmaya baslasa ya tuy dokumune giriyor yada kizginligi bitiyor gecen seneden beri ugrasiyorum herseyi denedim mama verdim kizistirici verdim kalsiyum aldim rahatsiz edilmeyecek odayada biraktim ama bi turlu yavru alamadim bana bi akil verin arkadaslar satmak da istemiyorum elimde buyuduler

2. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    738
    aydin bey öncelikle bu işin başı sabırdır.
    kuşunuz zaten yeterince ergenleşmiş extradan kızıştırıcı vs... takviyeleri vererek oranı aşıp kuşunuzu tüye sokmanın anlamı yok. sizin extradan müdahaleleriniz olmadı sürece kuşlarımız yılda 2 veya 3 sefer tüye girer bu tüy dönemlerindede B vitamini takviyesi ile eyer kuşunuz yerli veya çek ise 1 hafta 10 günde tüyünü tamamlar çıkar aksi taktirde aşırı e vitamini kızıştırıcı takviyesi yüzünden kuşunuz bahsettiniz gibi tüy döneminden çıkamaz vakitsiz şekilde tüye girmeye devam eder...

3. aydin.dikal

aydin.dikal New Member

Beğenileri:
    0
    Ama neden her kizismada tuye giriyorki?

4. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    738
    herşeyin fazlası zarardır... fazla E vitamini , fazla yağlı yemler, stres vs... vs.... tüye sokar

5. aydin.dikal

aydin.dikal New Member

Beğenileri:
    0
    Peki bu saatten sonra nasil bi yol izlemeliyim suanda oturma odasinda koseye duvara astim bi abinin tavsiyesi uzerine yuvaligi cikar iyice bi kaynar suyla yika dedi onuda yaptim baska bi odayada alamam yuvaligi ne zmn takmaliyim suluguna elma sirkesi damlattim ?

6. alidinc28

alidinc28 Active Member

Beğenileri:
    206
    Neden olmadığını gayet güzel anlatmışlar Tebrikler arkadaşlar

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. cengiz

cengiz Active Member

Beğenileri:
    213
    Aydın bey tuyde değilse yuvayı takın ekstradan birsey vermeyin su anda mamada vermeyin. Mama yavrular çıktıktan sonra. 2 günde bir nane maydonoz verin ve odanın güneş gören kışmında olsun kafesiniz. Zaman içinde yavru alırsınız inş

8. aydin.dikal

aydin.dikal New Member

Beğenileri:
    0
    Suanda tuyde disi erkek de bisey yok

Sayfayı Paylaş