petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Neden Sorularımıza Cevap Alamıyoruz

Konusu 'Teknik Destek' forumundadır ve Mustafa BÜYÜK tarafından 4 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    Sayın site yönetimi neden sorularımıza cevap vermeden konularımızı siliyorsunuz anlamıyorum var mı mantıklı bir açıklaması? Az önce konum silindi ancak cevap verilmedi

2. Burak BİLGİN

Beğenileri:
    0
    bayan yazssa akşama kadar askıda kalır konu

3. Mustafa BÜYÜK

Beğenileri:
    0
    ben anlam veremiyorum birde açtığım konu site yönetimine dönük önemli bir konuydu. ama bir anda silindi

4. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    bir daha yaz yine silinecek mi bakalım :)

5. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Ben konuyu görmedim hiç bir fikrim yok bu konuda.. Sadece bayan yazsa askıda kalırdı mevzusunu hoş karşılamadım burada gördüğüm ayrımcılık yapılmıyor ve herkese eşit yardımcı olunmaya çalışılıyor

6. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    kendi adıma konuşayım bilgim olduğu konulara elimden geldiğince yazmaya çalışıyorum görmediğim konularda oluyor onlarada bakıp cevaplamaya çalışıyorum ayrımcılık asla yapmam hepimiz eşitiz :)

7. Murat KARAYILAN

Murat KARAYILAN Active Member

Beğenileri:
    0
    Selen abla son noktayı koymuş arkadaşlar ......

8. alse

alse Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    olur böyle vakalar :)

9. Mana

Mana Guest

yanlışlık olmuş olabilir kim sildi konuyu bilmiyorum ama istemeden bilmeyerek olabilir. ayrıca bayan yazsaydı akşama dek askıda kalırdı nasıl bir cümledir bu, yani yakışıyor mu bu tür şeyler forumda söylenir mi? afedersiniz ama bu askıntı olmaya sırf bayana yanaşmak için yazılıyor gibi birşey anlamına geliyor. lütfen siteyi kötü göstermeyiniz çünkü böyle birşey söz konusu değil. herkes eşit burda.

10. Uğur DOĞAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Bu forumun ve ekibin kiymetini bilelim.düşünün ki forum kapandi nerden yardim alacağız.

11. muhabbetkusu

muhabbetkusu Administrator
    Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
    Mustafa Bey merhabalar,

Konunuzu ben sildim bilginize. Silme nedenime gelince açmış olduğunuz konu başlığı Platin Üyeden Neden Altın Üyeye Düşürüldüm Diyeydi.. Bunun açıklamasını dün akşam konunuzu sildikten sonra size özel mesaj yoluyla geri dönüş yapacaktım fakat acil bir işim çıktığından dönüş yapamadım kusura bakmayın.. Rütbenizin düşme nedeni bizlere bağlı değil.. Sistem uzun süre siteye giriş yapmayan kişilerin görevlerini otomatik olarak düşürmekte.. Anlayışınız için teşekkür ederim..

Saygılarımla.

12. Mustafa BÜYÜK

Beğenileri:
    0
    Muhammet bey bu cevabı dün akşam verseniz kimse alınıp kırılmayacak.

13. CNK TC

CNK TC New Member

Beğenileri:
    4
    Hiç alakası yok , o bayan yazsa askıda kalır düşüncesi hiç hoş değil böyle şeyler demeyelim arkadaşlar. Gayet sevgi saygı çerçevesi içerisinde ilerliyor bu site yöneticileri lütfen öle karalayıcı kelimelerle hitap etmeyelim.

Varsa bir nedeni tartışılır cevap verilir.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:18 -->-> Daha önceki mesaj 13:16 --

Tamamda herkes her an bilgisayar başında olamaz bunu da göz ardı etmeyelim , sistem düşürüyor demiş muhammet bey dogru demiştir , sonucta geçte olsa şuan cevap verilmiş . Ön yargıyla yaklaşmayalım lütfen

#13 CNK TC, 4 Mayıs 2014
    Son düzenleme: 4 Mayıs 2014
  14. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    19
    Bende 1 senedir bu forumdayım elimden geldi kadar online olmaya ver arkadaşlarıma yardımcı oluyorum gerektiği yerde usta üreticilerden yardım alıyorum yani beraber bişiler yapmaya çalışıyoruz kimse siteyi kötülemesin lütfen

Sayfayı Paylaş