petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Neden surekli böyle yapiyor(video)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve drsn_19 tarafından 24 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. drsn_19

drsn_19 Member

Beğenileri:
    1
    https://vimeo.com/117687363

Bu kuş sürekli böyle yapıyor ve ağzını bu sekilde acip kaparkende çıt çıt diye sesler çıkarıyor. Önceden tuyunu temizldiktrn sonra yapıyor saniyodum ama bugün takip ettim yakladik 4-5 saat böyle yaptı yemesinde icmesinde ve diskisinda herhangi bir sorunu yok sağlıklı duruyor sebebini ve çözüm yolunu bilen yardımcı olursa sevinirim

2. Kitiara

Kitiara New Member

Beğenileri:
    0
    Kardeş böyle bir kuş bendede vardı sürekli bu harekti yapıyordu ama benim kuşun gagasının etrafında mantar vardı ve gagası biraz uzamıştı sende bir bak mantar filan varmı tüylerden beli olmayabilir dikkatli bakmalısın.

3. Necati ÜNAL.

Astım hastası olabilir net yorum yapmak mümkün değil. Ancak arkadaşın dediği gibi gagasının kenarlarında ufak tefek mantar varmı var ise parmağınla ufak ufak vazelin sür.

4. drsn_19

drsn_19 Member

Beğenileri:
    1
    baktım iyice mantar yok kuşta daha 1.5-2 aylık bir kuş.
    Peki tedavi yöntemi var ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:43 -->-> Daha önceki mesaj 18:03 --

güncel.............................

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:40 -->-> Daha önceki mesaj 19:43 --

güncelll...........................

5. Hakan Gungor

Hakan Gungor New Member

Beğenileri:
    0
    agzini acip kaparken kuyrugu da ileri geri gidiyor mu? O zaman bir solunum problemi olabilir. Benim disi kus yem yedikten sonra yaklasik 1 dk kadar boyle agzini acip kapiyor ama kuyrukta hareket yok. Benim de bildigim saglik sorunu yok. Sebebini anlamis degilim

6. Kitiara

Kitiara New Member

Beğenileri:
    0
    Eğer mantarsa vazelin veya mantar ilacları var ama solunum hastalığı varsa veterineere götürün derim inşallah düzelir :)

7. drsn_19

drsn_19 Member

Beğenileri:
    1
    kuyrugunu sallama yok sabit halde yaparken ama mantar yok ondan eminim

Sayfayı Paylaş