petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Neden sürekli ısırır

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve muhtarr tarafından 22 Nisan 2016 başlatılmıştır.

1. muhtarr

muhtarr New Member

Beğenileri:
    0
    Kusura bakmayın konuyu yanlış yere açmış olabilirim ama sürekli acıtacak şekilde dişliyor benimki beni nedendir acaba ele alışık olmasına rağmen

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. Furkan AYKAÇ

Beğenileri:
    3
    Valla abicim kuş dediğin tepkisini ısırarak gösteriyor. Ama öncesinde sinyal vermesi lazım istemediğini kimi tiz bir sesle cırlar, kimi önce gagasıyla vurur eline, kimisi kitlenir bakar bi süre benim bildiğim sinyaller bunlar daha zorlarsanda kapar. ama sürekli ilk anda ısırması benim rastladığım bişey değil.

3. muhtarr

muhtarr New Member

Beğenileri:
    0
    Abi elime alıyorum parmağımda kuş bi başlıyor hilti gibi deliyo geçiyo tek durduğu an kafasını kaşıyınca onun dışında pert ediyor sürekli elimi dişi de değil erkek ben anlamadım

4. muhabbetciavukat

Beğenileri:
    0
    Kus kac aylık su an tepkinizi ölçüyor alışkın olabilir ama tam anlamiyla guven saglanmamiş egitim kis,inda bir seyi yanlis yapmissiniz o elinizi issirirken tepkisiznkalirsaniz zamanla bunun gereksiz oldugunu anlayacaktir , kafasini kasirken kuşlar mayışır tabiri caizsse kendilerinden gecerler o an siz kasirken bu yuzden sizi gagalamiyor :)

5. muhtarr

muhtarr New Member

Beğenileri:
    0
    Aldığımda korkmuyordu burda bi üreticiden aldım en fazla iki aylık evet daha yeni aslında güven oturmadı

6. Sher Locked

Beğenileri:
    0
    Aynı şekilde benimki de çok sert ısırıyor etimi kaldırıyor resmen. Dişi benimki. Alalı 1 aydan fazla oldu, 2,5-3 aylık civarı şuan. Elimi gösterdiğimde direk geliyor, üzerimde kafamda geziniyor, çok alıştı. Fakat yumuşak şeylere takıntısı var sanırım :) Elimin üzerindeyken koparacak gibi ısırıyor. Yüzüne hafif üflüyorum biraz durur gibi oluyo sonra aynı şekilde devam ediyor. Ben de tepkimi belli etmiyorum, elimi çekmiyorum öyle idare ediyoruz. İnşallah zamanla geçer bu alışkanlık. (Pek geçeceğe benzemiyor ama :)

7. Gökhan Yücel

Beğenileri:
    0
    Dişiler genelde daha çok ısırıyor bunu gördüm

8. muhtarr

muhtarr New Member

Beğenileri:
    0
    Evet dişiler baya ısırıyor

9. Sher Locked

Beğenileri:
    0
    Evet çok fena .. Baya baya yırtıcı kuş gibi yaramaz durmuyo hiç. Bıkmadı her yeri kemirmekten :)

10. Berşan KENAR

Berşan KENAR New Member

Beğenileri:
    0
    benim dişi kuşum kanatana kadar ısırıyordu hatta forumda konu bile açmıştım en sonunda ısırdıgında hiç tepki vermedim dayandım artık bıraktı ısırmayı inşaALLAH seninkide bırakırartı tepki verme verdikçe daha çok ısıracaktır :)

Sayfayı Paylaş