Karadeniz Pet

Neden yavru alamıyorum ?

• Konbuyu başlatan omer2to
  • Başlangıç tarihi
O

omer2to

Guest
Öncelikle günaydın.
Merhaba 2 ay önce bir arkadaşım petshop işi yapıyor al bu muhabbet kuşlarını uzun zamandır eşler yavru alırsın hem dedi. Fakat bu kuşlarda en ufak çiftleşme belirtisi bile yok neden olabilir ? Biri çekoslavak kırması diğeri yerli.
Erkeği yerli
Dişi çekoslavak kırması
Yeşili erkek mavisi dişi.http://s1310.hizliresim.com/1g/f/tjhus.jpg

dişi dediğinizin care sini tam göremedim ama sanki oda erkek. yakından cekip atabilirmisin

kardeş ben bu işi çözdüm samimi söylüyorum Allah sanki havucu sanki kuşlar ciflesmelerini tetiklesinler diye yaratmis doğal calisacaksin kardeşim cok fazla ilgilenme yemini değiştir suyunu değiştir mama yap yemezlerse havucu kabuklarini soy yika sonra kurula didikliyecegi bi yere sıkıştır kolay gelsin inşallah alırsın benimkiler kazı islemlerini yapiyor şuan darısı başına ;)

kardeş ben bu işi çözdüm samimi söylüyorum Allah sanki havucu sanki kuşlar ciflesmelerini tetiklesinler diye yaratmis doğal calisacaksin kardeşim cok fazla ilgilenme yemini değiştir suyunu değiştir mama yap yemezlerse havucu kabuklarini soy yika sonra kurula didikliyecegi bi yere sıkıştır kolay gelsin inşallah alırsın benimkiler kazı islemlerini yapiyor şuan darısı başına ;)

Havuç kızışmalarında büyük etken bende zorla yediriyorum yani. :)

ben havucu rendeleyip bide üzerinden bıcakla inceltip mama kabıyla brakıyorm saldırıyolar :D

Geri