petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Neden yavru alamıyorum ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve omer2to tarafından 13 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. omer2to

omer2to Guest

Öncelikle günaydın.
    Merhaba 2 ay önce bir arkadaşım petshop işi yapıyor al bu muhabbet kuşlarını uzun zamandır eşler yavru alırsın hem dedi. Fakat bu kuşlarda en ufak çiftleşme belirtisi bile yok neden olabilir ? Biri çekoslavak kırması diğeri yerli.
    Erkeği yerli
    Dişi çekoslavak kırması
    Yeşili erkek mavisi dişi.http://s1310.hizliresim.com/1g/f/tjhus.jpg

2. MevlütŞimşek

MevlütŞimşek New Member

Beğenileri:
    0
    dişi dediğinizin care sini tam göremedim ama sanki oda erkek. yakından cekip atabilirmisin

3. omer2to

omer2to Guest

hocam ama öpüşüyorlar ? olabilir mi peki ?

4. MevlütŞimşek

MevlütŞimşek New Member

Beğenileri:
    0
    o konuda tam bilgim yok. ama kuşlar oyuncaklara, parmağa bile kur yapıyo. olabilir yani.

5. RAMAZAN

RAMAZAN Guest

kardeş ben bu işi çözdüm samimi söylüyorum Allah sanki havucu sanki kuşlar ciflesmelerini tetiklesinler diye yaratmis doğal calisacaksin kardeşim cok fazla ilgilenme yemini değiştir suyunu değiştir mama yap yemezlerse havucu kabuklarini soy yika sonra kurula didikliyecegi bi yere sıkıştır kolay gelsin inşallah alırsın benimkiler kazı islemlerini yapiyor şuan darısı başına ;)

6. Burak Ayaz

Burak Ayaz Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Havuç kızışmalarında büyük etken bende zorla yediriyorum yani. :)

7. MevlütŞimşek

MevlütŞimşek New Member

Beğenileri:
    0
    ben havucu rendeleyip bide üzerinden bıcakla inceltip mama kabıyla brakıyorm saldırıyolar :D

Sayfayı Paylaş