Karadeniz Pet

neden yem kusuyor

• Konbuyu başlatan emine uyumaz
  • Başlangıç tarihi
E

emine uyumaz

Guest
daha 4 aylık yani yetişkin bile sayılmaz ama bağırıyo çağırıyo tırnağımla oynuyo yem kusuyo sonra yiyo derdi ne acaba

Tırnağınıza kur yapıyor,ve çiftleşmek istiyor sanırım ,ben olsam yanına bi eş alırdım

Eğer dışarıdan aldıysanız kendi yavrunuz değilse 4 aydan büyük olabilr çünkü maddiyata önem verenler onu hertürlü şekilde pazarlama derdindeler 4 aylık sandığınız 6 7 aylıkta olabilir isterseniz resmini bırakın ustalar yorum yapsın ozaman kesin yorumlar yapılabilir

Son düzenleme:
profilimdeki resim aslında 15-20 gün önce çekildi

O kuş4aylıktan bayağı büyük gibi geldi bana... Daha net bir foto yüklerseniz iyi olur.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:27 -->-> Daha önceki mesaj 10:25 --

Cere rengi oturmuş kafası ağarmış ayakları pembeliğini yitirmiş...1 yasında vardır diye düşünüyorum...

kuşunuz yetişkinliğe geçiyor o yüzden sizi eş gibi görmüş tırnağınıza kur yapıyor birde gagasındaki problem nedir geçmiş olsun

eş alarak yumurtlatma gibi bir niyetiniz varsa şimdi bir eş almanız daha uygun olacaktır.yaşı küçük dahi olsa eşine alışması kolaylaşır ve en kısa zamanda eş olup çiftleşir

satıcı doğuştan demişti gagası uzun kesmişler şimdi gaga taşıyla iyice sivrildi. Biraz daha uzarsa kestirmeyi duşunuyoruç

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:23 -->-> Daha önceki mesaj 11:21 --

ama bize hava yeni yeni alışıyo konuşmaya bile başlamadı yanına eş alırsam bize alışmaz diye korkuyorum

satıcı doğuştan demişti gagası uzun kesmişler şimdi gaga taşıyla iyice sivrildi. Biraz daha uzarsa kestirmeyi duşunuyoruç

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:23 -->-> Daha önceki mesaj 11:21 --

ama bize hava yeni yeni alışıyo konuşmaya bile başlamadı yanına eş alırsam bize alışmaz diye korkuyorum

çok tatlı minicik yememek için zor sabrediyorum bu tipleri görünce :)

dediğim gibi amacınız yumurta almaksa şimdiden eş alın yok eğer konuşturmak istiyorsanız o zaman başka

daha önce sitede o resme bakıp 2-3 aylık demişlerdi kafam karıştı şimdi :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:27 -->-> Daha önceki mesaj 11:25 --

çok şeker bide tam teknoloji hastası bilgisayar ve telefona bayılıyor. Ekranına girmeye çalışıyor:)

Geri