petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

neden yem kusuyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve emine uyumaz tarafından 29 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. emine uyumaz
    Gizli

daha 4 aylık yani yetişkin bile sayılmaz ama bağırıyo çağırıyo tırnağımla oynuyo yem kusuyo sonra yiyo derdi ne acaba

2. Mubiş94
    Gizli

Mubiş94 Guest

Tırnağınıza kur yapıyor,ve çiftleşmek istiyor sanırım ,ben olsam yanına bi eş alırdım

3. emine uyumaz
    Gizli

daha dört. Aylık ama normal mi bu

4. Kubilay ÇALIKOĞLU

Beğenileri:
    0
    Eğer dışarıdan aldıysanız kendi yavrunuz değilse 4 aydan büyük olabilr çünkü maddiyata önem verenler onu hertürlü şekilde pazarlama derdindeler 4 aylık sandığınız 6 7 aylıkta olabilir isterseniz resmini bırakın ustalar yorum yapsın ozaman kesin yorumlar yapılabilir

#4 Kubilay ÇALIKOĞLU, 29 Kasım 2014
    Son düzenleme: 29 Kasım 2014
  5. emine uyumaz
    Gizli

profilimdeki resim aslında 15-20 gün önce çekildi

6. İsmail CAN

İsmail CAN New Member

Beğenileri:
    0
    O kuş4aylıktan bayağı büyük gibi geldi bana... Daha net bir foto yüklerseniz iyi olur.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:27 -->-> Daha önceki mesaj 10:25 --

Cere rengi oturmuş kafası ağarmış ayakları pembeliğini yitirmiş...1 yasında vardır diye düşünüyorum...

7. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    kuşunuz yetişkinliğe geçiyor o yüzden sizi eş gibi görmüş tırnağınıza kur yapıyor birde gagasındaki problem nedir geçmiş olsun

8. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    269
    eş alarak yumurtlatma gibi bir niyetiniz varsa şimdi bir eş almanız daha uygun olacaktır.yaşı küçük dahi olsa eşine alışması kolaylaşır ve en kısa zamanda eş olup çiftleşir

9. emine uyumaz
    Gizli

satıcı doğuştan demişti gagası uzun kesmişler şimdi gaga taşıyla iyice sivrildi. Biraz daha uzarsa kestirmeyi duşunuyoruç

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:23 -->-> Daha önceki mesaj 11:21 --

ama bize hava yeni yeni alışıyo konuşmaya bile başlamadı yanına eş alırsam bize alışmaz diye korkuyorum

10. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    çok tatlı minicik yememek için zor sabrediyorum bu tipleri görünce :)

11. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    269
    dediğim gibi amacınız yumurta almaksa şimdiden eş alın yok eğer konuşturmak istiyorsanız o zaman başka

12. emine uyumaz
    Gizli

daha önce sitede o resme bakıp 2-3 aylık demişlerdi kafam karıştı şimdi :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:27 -->-> Daha önceki mesaj 11:25 --

çok şeker bide tam teknoloji hastası bilgisayar ve telefona bayılıyor. Ekranına girmeye çalışıyor:)

Sayfayı Paylaş